Hayata karşı bir nedenim kalmadı artık, intihar etmeyi düşünüyorum hep?

Gizli Üye
Çok kötüyüm, ciddi anlamda çok kötüyüm. Hep evdeyim, gidebileceğim bir yer yok. İğrenç bir çevrede oturuyorum, küçükken sırf çevrem laf etmiş diye ailem okuldan almış şimdi ortaokulu açıktan okuyorum ama içimden gelmiyor çünkü hevesim kalmadı artık. Kapalıyım, isteyerek kapanmadım ve açılmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü ailem ve çevrem yüzünden. Takmamak elde değil çünkü akraba ve iğrenç insanlarla aynı yerdeyim. Ailemle çok tartıştım, kavga ettim taşınalım diye ya da izin verin bir iş bulup çalışayım diye ama izin vermediler. Hep evdeyim, düşünmekten kafayı yiyeceğim. Hep buradaki iğrenç insanlar geliyor aklıma. OKB hastalığı oluştu artık ama ailem yine de hiç bir şeyin farkında değil. Tedavi oluyorum psikiyatride ama o da devlette. Çünkü anne ve babama göre benim hiç bir sorunum olamazmış. Ölüyorum artık her gün. İntihar etmeyi düşündüm çok kez ama ne kadar günah olduğunu biliyorum. Dayanamıyorum artık bıktım yoruldum. Evden gitmeyi bile düşünüyorum ama gidebileceğim bir yer yok. Yoruldum, çok yoruldum.
Hayata karşı bir nedenim kalmadı artık, intihar etmeyi düşünüyorum hep?