Beni isteyeni ben istemiyorum benim istedigim beni istemiyor, yardim eder misiniz?

Gizli Üye
Yakisikli efendi biriyim , bekarim. Haliyle bir cok kizla görüsüyorum. Yalniz beni begenen kizlari ben begenemiyorum hemen soguyorum sanki bir kusuru var o yüzden beni seviyormus gibi geliyor. ilan-i ask edenleri bile kirmadan incitmeden geri cevirdim. Diger yandanda begendigim kizlar oluyor cesaretimi topluyorum konusuyorum ama ya kiz cok sosyal ( siz kasar diyorsunuz☹️) herkese mavi boncuk dagitiyor ya cool yapip kendini agirdan satiyor. Cikamadim isin icinden? Sizde durumlar nasil?
Beni isteyeni ben istemiyorum benim istedigim beni istemiyor, yardim eder misiniz?