İnternetten Kuran-ı Kerim okumayı öğrenmek?

Tüm yaz evde olacağım Kuran-ı Kerim'i okumayı öğrenmek istiyorum. 13-14 yaşındayken öğrendim ama unuttum. Şimdi Kuran kursuna da gitmek istemiyorum başkayalı çok oldu geriden yetişmek zor olur. Evde internetten kendi kendime öğrenebilir miyim? Vaktim çok üzerine düşerim. Önerebileceğiniz en başından anlatan öğreten bir site var mı?Birde Kuran-ı Kerim'in türkçe mealini okuyacağım. Elimde Elmalılı Hamdi Yazır'ın tefsiri var. iyi midir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• diyanet işlerinin kuran portalı var. kuran eğitimi, surelerin hem orjinal hem mealleri, kuran sesli okuma, dini bilgiler... hepsi mevcut. sana vereceğim linkte tamamını incele. üst linklere falan tıklayarak dğişik eğitim böümlerine girersin. link

Erkekler Ne Diyor 6

• internetten bakacağına annen veya teyzenle bak oda olmadı komşuna söyle daha verimli olur. temelinde varmış zaten

• Düşüncenden dolayı seni tebrik ediyorum. Tabiki öğrenebilirsin. Azmin elinden ne kurtulmuski

• Önceden öğrendiysen elif ba al öğrenirsin 2 günde.

• tabikide ama önce çevrende samimi oldugun birimden adam gibi bir adres al ögrenebilirsin...

• en güzel pamuk yayın elmalı hamdi yazarı tavsiye ederim

• Elmalılı Hamdi Yazır'ın tefsiri en iyisidir .internetten de öğrenebilrsin tabi ki önceden temelin olduğu için çabucak hatırlarsın

Kızlar Ne Diyor 2

• elif cüz al öğrenirsin.

• Başımda öğretecek kimse olmadığı için tecvidli öğrenebilmek için netten öğrenmek istiyorum.

• tecvid için birisi şart yinede. sen bu hali ile başla birsinden rica edersin sonra

• Ögrenebilirsin elbette ve evet Hamdi Yazirin tefsiri iyidir.

Yükleniyor...