İnsanların dış görünüşüyle dalga geçen insanlar için ne düşünüyorsunuz?

KingOfcameL
Ben böyle insanları görünce cevap yazmadan duramıyorum. Dün nasılım kategorisinde dalga geçen birine iyi yapmışım değil mi :D

Kimse çirkin ya da kötü olsun diye yaratılmamıştır. Ne olur yani bu soruyu soran insana iki çift güzel laf söylesen neyin eksilir? Bir gün başına bir olay gelir bir kaza geçirirsin eser kalır mı o güzellikten?

İnsanların dış görünüşüyle dalga geçen insanlar için ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler
+1 yıl
İnsanların dış görünüşüyle dalga geçen insanlar için ne düşünüyorsunuz?