Ülke sınırları kalksaydı bütün dünya tek bir devlet olsaydı daha mu utlu olurduk?

blablablacı
bir gün uyanıyorsunuz ki tükiye yok... abd yok... norveç yok... suriye yok... dolayısıyla amerikalı ingiliz afganistenlı veya rus da yok... sadece dünya ve dünyalılar var... nasıl olurdu... savaşlar acılar haksızlıklar ölümler ağlamalar biter miydi
Güncellemeler
+1 yıl
güncell
Ülke sınırları kalksaydı bütün dünya tek bir devlet olsaydı daha mu utlu olurduk?