Erkekler, Ben neden çirkinim?

Gizli Üye
Kendimi çok çirkin buluyorum bazen çok abartıyorum depresyona giriyorum ailem dışında kimsenin beni görmesini istemiyorum burnumu yüzümü ve boyumu sevmiyorum boyum 1.74 daha kısa olmak isterdim zayıfım boyum uzun olduğu için fiziğimi sevmiyorum yüzüm oval gibi yüzüm ve burnum küçük dişlerimde güzel olsaydı belki boyumuda sever ve kendimi güzel bulurdum

18 yaşındayım 18 sene boyunca kendimi çirkin bulduğum için erkeklerle konuşmak istemiyorum ve soğuk davranıyorum

Erkekler, Ben neden çirkinim?