Başka bir okula nakil problemi :( sizce nasıl olur?

Bir okuldan başka bir duruma nakil olanlar varsa nasıl bir ortamda karşılandınız? alışabildiniz mi o ortama hemen derslernizi filan etkiledi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Liseden bu yıl mezun oldum, son sene kendi isteğim ile okul değişikliğine gittim. Sebebi de okuldan gelecek olan puanımı yükseltmekti ( gelmedi gibi bir şey sadece 38 puan aldım ). Şansıma ilkokuldan bir arkadaşımla karşılaştım o sınıfta çokta iyi oldu hemen kaynaştım hatta geldiğim hafta daha dolmadan bir kız doğum günü partisine davet etmişti beni. Not konusuna gelince, senin için daha iyi olabilir kimseyi tanımıyorsun derslerine ağırlık verirsen direkt göze batarsın bu arkadaşların açısından ilk zamanlar için iyi olmayabilir ama dönem sonlarında sözlü notu olarak sana yansıyacaktır :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben lise donemımde şahsen lise 3 de okulumu değişmek zorunda kaldım başka okula gittiğimde sarmadı okulu bıraktım derslerim iyi oldugu halde :D

• Sağolsunlar mehteran ve semazen tutmuşlardı bahçede keyifli bir gösteri izlemiştim.. okulun sokağa girdiğimdede davullar ve zurnalar çalmaya başlamıştı.

• ama ne bilim son senem stres oldum yaaa! :(((

• Böyle bir soru olamaz . Bence şimdi kalk ve koşa koşa direk karşındaki duvara kafa at

• biraz ciddi cevap verseydin iyydi :(

• ilkokullarda nasıl oluyor bilmiyorum hiç.

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer istediğin bir okulsa niye böyle şeylere takıyosun ki?

• Derslerim zaten iyiydi daha da iyi oldu ama arkadaş çevresi diye bir şey kalmadı.Hiç kimsem yok şu an.

• Herkes birbirini tanıyor,alışık ben hepsinden farklı,uzak gibi oldu. Kafama göre de değiller zaten.

• :( niye kafana göre arkadaşın mı yook?

• arkadaslara alıştıktan sonrası sorun değil

Yükleniyor...