Yakın arkadaşım tarafından tacize uğradım. Sevgilime söylemeli miyim?

Unknow8
Annelerimiz çocukluk arkadaşlarıydı ve onlar çok samimi olunca doğal olarak bizde çok samimi olduk. Sessiz sakin asosyal bir çocuktu. Ailecek tatillere gittik beraber yedik beraber içtik. Onun kız kardeşiyle benim kız kardeşim birbirleriyle çok yakınlar. Ve kardeşim orda kalmak istedi beni de ikna etti birşeyler yaparız diye. Sabah 4 e kadar birşeyler yaptık sonrasında onlar uyudu. Bende bilgisayara oturup Lol nasıl oynanıyormuş öğretmesini istedim. Ben oynamaya çalışırken gel sana masaj yapayım dedi. Elleriyle omzumu sıkmaya başladı. Ama yavaş yavaş göğsüme indiriyor sonra geri yukarı çıkıyordu. Kendimden şüphe ettim. Saçmalama dedim. Sonra elini tişörtümden içerisinde sokup masajla devam etti. Elleri yine aşağı kayınca canım acıdı tamam yeter deyip gülerek onu kırmadan geri çekildim.10 dakika sonra yeniden geldi yeniden yapmaya başladı. bir eliyle omzumu bir eliyle de belimi ovalıyordu sonra elini kalçama indirimce panikledim. Emin olmak için beklemiştim. Koskoca 17 yıllık bir arkadaşlığımız vardı yakıştıramadım. Hemen odadan çıkıp diğer odaya geçtim. Sevgilimi aramayı düşündüm (1.5 yıldır birlikteyiz.) Ama eğer söylersem gelir öldürürdü. Cidden öldürürdü. Eğer aranızda çok seven ve sahiplenen bu erkek varsa bilir. Yaklaşık bir saat boyunca düşündüm ve hala acaba yanlış mı anladım dedim. İnsan güvendiği biri yapınca kabbulennemiyor. Sonra odasına yeniden gittim ve yaptığının çok ayıp olduğunu bir daha yanıma yaklaşmamasını söyleyip çıktım ve yatağa yattım ama bir türlü uyuyamadım. Sabah da kardeşimin uyandırıp evden gittim. Bana özür dilerim diye bir mesaj atmış. Cevap vermedim. İçimde vicdan azabı var. Kabullenemiyorum böyle bir şeyi. Aklım almıyor. Kardeşimden farksızdı benim için. Sevgilime söylemek istiyorum ama korkuyorum. İsmini vermesemde bilir çünkü o günden beri bir sorun var anlat diyor. Ortalığın karışmasından, ailelerin birbirine girmesinden korkuyorum. Ne yapmalıyım?
Yakın arkadaşım tarafından tacize uğradım. Sevgilime söylemeli miyim?