Kafama takıldı ciddi cevap verin lütfen !! sizce neden olabilir?

karadenizlikızözlem
sürekli bir tatlı isteği çikolata isteği var bende çikolata yemezsem böyle elim ayağım titriyor gibi oluyorum bağımlılar gibi evde çikolata olmazsa kahvaltılık çikolatadan yiyorum tatlı birşey varsa onu sizce bu neden olabilir sürekli tatlı isteği hastalık belirtisi felen olabilirmi sizce?
kafama takıldı ciddi cevap verin lütfen !! sizce neden olabilir??

Kafama takıldı ciddi cevap verin lütfen !! sizce neden olabilir?