Üniversitede en iyi bölümler hangileri?

Üniverste için tercih yapıcam en böümler hangileri sizlerinde fikrini almak istedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aklı olan aneztezı okusun . 2 ylılda üni bitiyor. 2 yıl sonra hastaneler manyak gibi sıraya giriyor sizi calıştırmak için . hastanede calışıorum bak biliyoprum . doktor olmayı tavsiye etmem . en az 6 yılda bitiyor okul . Tus u kazanman lazım kı pratisyen kalmaman için . ama aneztezı 2 yılda bitsin 3. yıl kendını bir hastaneneın ameliyathanesinde buluyorsun . kazanması zor degil .

• iyi hoşta sağlık liseleri öncelikli bir kere

• Öncekileri Göster
    • :D ya bizim en büyük hatamız meslek bilincinde olammaız. bir iş hayatına atılıyor. ne meslekler var. 1 yıl adam akıllı claışmayla kaznaılacak. coocukken meslek egitimi almadık . hollandaya gittim adamlar 4 yasından :D meslek egitimi verıyor :D biz 4 yasında emzik agzımızda şirinler izlerdik :D

• bu ıyıymıs yaw bıleydım bunu okurdum:)

Kızlar Ne Diyor 14

• bölüme göre değişir

• psikiyatri :D

• Evrensel üç tane fakülte vardır , mimarlık , tıp ve hukuk dolayısıyla üniversitelerde en iyi üç fakülte bunlardır .

• Harita kadastro.

• ADalet bölümü gayet iyi

• Hangi alanda olduguna gore cevap vermek daha dogru olur bence . Tm ? mf? Ts?

• Eczacılık iyidir.

• puanın sıralamn bölümün önemli, olan

• Seni bilmem ama ben mimarlik derim.Erkekler icin ise muhendislik uygundur diye dusunuyorum.Elbette sen kendi ilgilerine bakarak bunu tayin edeceksin

• tıp hukuk mühendislik ama en önemlisi senin ne istediğin neyde mutlu olacağın

• Mühendislik bölümleri hoş. (Eğer MF isen) TM de iktisat,işletme,ekonomi garanti TS iletişim fakültesi bölümleri ya da edebiyat

• tıp tabiki

• en iyi bölüm snn istedgn bölüm kmseyi dinleme :))

• mühendislik okuyacaksan türkiyedeki 4 üniversiteden birinde okumalısın. ODTÜ, Bilkent, Boğaziçi, İTÜ. ve tabiki bu üniversitelerdeki eğitimin boyunca başarılı olmalısın. Diğer bir tercih tıp ama ben tercih etmem bana göre değil. başta dediğim gibi mühendislik tercih edeceğim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tıp, bazı mühendislikler, hukuk, sağlık ile ilgili bölümler

• bence şuan en parlak fizik tedavi bölümüdür en azından hem hayatından hemde mesleğinden birşeyler anlarsın gayet temiz ve güzel bir meslek

• Mühendislik okuyacaksın ve sadece İTÜ'de okuyacaksın gerisi boş :)

• Kesinilkle Tıp

Yükleniyor...