• Sor
  • Bence

Kimseye kendinizi anlatmak için uğraşmayın.Herkes sizi kendi işine geldiği gibi görür!

Kimseye kendinizi anlatmak için uğraşmayın.Herkes sizi kendi işine geldiği gibi görür.Buna katiliyormusunuz ? Yoksa ben kendimi anlatana kadar ugrasirimmi diyorsunuz ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• uğraşmam.neden çaba sarf edeceğim ki.ayan beyan ortadadır kişiliğim.politik olmayı hiç sevmem.bu kadar apaçıkken bir de özel bir çabaya girmeye gerek yok diye düşünürüm.

• Teşekkürler:)

• ;-) :-*

Erkekler Ne Diyor 34

• Evet İnsanlar Kendi İşlerine Geldiği Gibi Görürler.

• Başta zeki anlayışlı olabilceğini düşünerek kendimi anlatmayı denerim ama baktımki karşımdaki dediğin gibi kendi işine geldiği gibi görüyor anlamak istemiyor susar onu kendi haline bırakırım.

• Evet bende öyle yaparim

• Herkese anlaması dinlemesi için bir şans verilmeli fakat anlamak istemiyor ya da dinlemiyorsa tek çare susmak ve oradan ayrılmaktır.

• Anlattıklarım, karşıdakinin anladığı kadardır, diye bir söz var. o geldi aklıma yazayım dedim.

• Bu genelde tartışmadaki son sözümdür. Nasıl görmek istiyorsan öyle bakarsın diye

• bu düşünceye sahip olan kişilerin gerçek dost kavramından haberi yoktur diye düşünüyorum :)

• KesinlikLe KatıLıyOrum ! AmA Yinede Ugrasıyorum CabaLıyorum !

• Insanlarin karakteri 3'e ayrilir1-Kendisinin oldugunu sandigi2-Baskasinin onun oldugunu sandigi3-OlduguSen kendini anlattiginda her zaman dogru olani anlatmis olmuyorsun, bazen onlarin anladiklari dogrudur bazende ikinizde yaniliyorsunuzdur.%33 olasilikla dogru bir sav diyeyim.(Bence)

• Hiç uğraşmam

• Bu Lafın Ustune Soz Yok Bi Bardak Su Var ..

• Bunuda nerden çıkardın ? Başına gelen olumsuz tesadüfleri sakın genelleme yapma..

• Katiliyorum.

• Katılıyorum ama insanız işte yine biraz uğraşıyoruz ya tutarsa diye ;)

• Kendimi anlatmakla asla uğraşmam uğraşılmamalı da zaten . Tanıdıkça anlayacağından eminim çünki hakkımda yanlışta düşünmüş olabilir bu durumda pişmanlık duyar.

• Haklısın şekerim

• Yuzde yuz katiliyorum

• katılıyorum ama pratikde sınıfda kalıyorum

• 17gün

katılıyorum

• aynen öyle hatta kendini ne kadar anlatmaya çalışırsan çalış ona koz vererek ilerde sana karşı silah olarak kullanmış olacaktır... herkes anladığını anlayarak seni yargılar... üzücü bir durum

• Hiç kimseye bir şeyi iki defa tekrar etmem türkçe konuşuyorum anlarsın ya da gidersin

• Ben söylediklerimden sorumluyum; Ama sizin ne anladığınızdan sorumlu değilim. -Don Miguel Ruiz-

• katılıyorum kimse kimseyi anlamaz dil o kadar yetkin değil yetkin olsa bile kimse kimseyi anlamak için uğraşmaz

• Katılmıyorum :)

• ne anlatrsan anlat anlattıkların karsındakinin anlayabilecegi kadardır der rumi ve devam ederbeni bilen bilir bilmeyen kendi gibi sanır...

• Kimse kendini yanlış anlatmaz, kimse de yanlış anlamaz, herkes işine geldiği gibi anlar, o yüzden anlat geç, bırak gerisini onlar düşünsün. twitterıma bunu yazmıştım 3 4 ay önce.

• katılmıyorum.

• haklısın da ikna edebilirsen aksini ispatlarsan olduğun gibi görebilirler

• katılıyorum insallar zaten sana bir karakter biçip üstüne giydirmişlerdiro yüzden benim kendimi ifade etmem yersiz olur saten ben kim olduğumu biliyorumbaşkasının beni bilmesinede ihtiyaç duymuyorum

• Evet katiliyorum bu yazdigina

• teşekkür ederim
      çok mersi

• hayatta serçe parmağımı bile kıpırdatmam valla ne kimse umrumda olur ne de aptal fikirleri keyfime bakarım gerisi fasa fiso

• Gördüklerine değil düşündüklerine inanan insanlar varken zor.

• gamsız biriyim o güzden kim nasıl anlamıs önemsemem

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 17

• kendime bile anlatamıyorum kendimi.. bir başkası mı ? Boşveeer :)

• ne olursa olsun ben kendimi ifade etmeye çalışırımbaktım olmuyo çekilirim ama hemen pes etmembikim <3

• Kendimi anlata kadar uğraşırım anlamıyorsa yapacak bir şey yok.

• çok haklısın ,nasıl görmek istiyorlarsa öyle görsünler,kimin umurunda.

• Evet katılıyorum, taze taze deneyimim var dumanı üstünde daha yeni.

• Bende yasadim gecen hafta :(

• Katılıyorum. Bir söz vardır , Sen ne anlatırsan anlat anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır.. Bu söze hep inanmışımdır.

• ilkine katılıyorum ama malesef her defasında belki bir gun yanıırım diye kendımı anlatmaya calısıyoruum tabii nafile :)

• beni tanıyan tanır tanıyamayan yol alır

• hayir, katilmiyorum

• Cok haklisin. Oyle zaten.

• Baskasi beni anlasa ne anlamasa ne ugrasmam kendimi baskalarina anlatmaya

• Beni anlayan anlasin ben ugrasamam yanlis tanimissada onun sorunu

• HERŞEY SENDE GİZLİ Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.. Gülebildiğin kadar mutlusun Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin Sakın bitti sanma her şeyi, Sevdiğin kadar sevileceksin. Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın Bir gün yalan söyleyeceksen eğer Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın. Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak. Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü. Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin.. İşte budur hayat! İşte budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun Çiçek sulandığı kadar güzeldir Kuşlar ötebildiği kadar sevimli Bebek ağladığı kadar bebektir Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren, Sevdiğin kadar sevilirsin...CAN YÜCELanlatmak istediğin şey bu şiirde çok güzel dile getirilmiş

• işine geldiği gibi görmez, görebildiği kadar görür

• Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir bu hayatta.

• Ortamına bağlı eğer anlatmam gereken yerse anlatırım ama umursamıyorsam takmam bile.

• Kesinlikle katiliyorum cok dogru

Yükleniyor...