• Sor
  • Bence

İsyan, direniş, özgürlük!!

Burada şunu farkettim ki konu içeriği ne olursa olsun eğer modsam benim dediğim olur demenin başka göstergesi olarak soru siliniyor :) o soru var ya o soru işte o soru ...silemezsiniz 3 defa soru kelimesi geçen soruda soru nerde denir mi? bu soru değil nedir? soru işareti koydum bal gibi soru

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Uzun bir yorum kusura bakmayın.Belki bu sorunuda kaldırılar çünki sorun tam olarak soru şeklinde değil.Ben buraya ilk geldiğimde buralar daha kalabalıktı.O zaman bir soruyu sildirmek bir hakareti sildirmek daha zordu.Haksızlıklar oluyormu sitede? İnsanın olduğu her yerde haksızlıklar oluyor.Tavsiyem yönetime bunu şikayet etmenizdir.Sizin tarafınızda dururlarmı?Bir birlerini savunacaklarına inanıyorum.Bir sitenin biz hata yaptık dediğini ben bu zamana kadar hiç görmedim.Bundan sonra göreceksem ilk olacaktır.Ben yönetime ilk geldiğimde ve yakında buna dair soru sormuştum.Benim gibi yorum yazıp yorumu kaldırılmayanlarla aramdaki farkın ne olduğunu bilmek istedim.Diplomatik bir cevap verdiler.Beklediğim bir cevaptı.Birde unutma.Bazı modlar sarı balondan kırmızıya geçmek istiyor ve devamlı insanları şikayet ediyorlar.Hayat böyledir.Güç insanı değiştirir.Hayırlısı

• kaldırırlarsa bu cevap
      aslında şunu demek istiyor olacaklar
      haksızdık .. ama öyle haksızlığımız anlattı ki utandık ..sildik

• Öncekileri Göster
    • dert etmiyorum aslında bugüne kadar silinen sorular içinde neden diye sormadım bile ama bu soru böyle kalsın istiyorum

• Ben sorunu şikayet etmedim.Etmemde.İnşallah kalır ama soru şeklinde olmadığı için bir iki kişi senin sorunu şikayet ederlerse kaldırırlar.Hiç kimse sitesi hakkında negatif yorum duymak istemez.Hep modları yargılıyoruz ama bir şeyi unutmayalım.Sonuçta modlar bu sitede bedava çalışıyorlar.Onlarında içlerinde eminim güzel çalışan var.Her şeye bir çok taraftan bakmak lazım.Insallah sorun kaldırılmaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• Çifte standart dışında her türlü yönetim şekline eyvallah ama çifte standart varsaki bu sitede alası var bu durum sitenin zamanla eriyeceğine işarettirki erime gerçekleşmeye başladı bile uzun zaman önce

• sonunda olacağı buydu :D

• :)

• Soru hangisi simdi ?soru nerde denmez cevap bu mu

• Diktatör bir sistemden şikayetçi olan kullanıcıların çoğunlukta olduğu ama kendilerinin asıl diktatör ve taraflı olduğunu unuttukları bir gerçeği var sanırım burada :)

• bunu böyle herkesin ortasında söylememeliydin mesaj atsaydın şimdi oldu mu :)

• Neden?

• o da bişey mi? adam sormuş evde hangi hayvanı beslemek istiyorsunuz diye. ben de bengal kaplanı cevabını verdim. baktım ki cevabım silinmiş. sence bunun neresi cinsel iiçerikli

• KNN TURK <(;)>link

• #dingillterekralicesi bu arada değişik nick imiş... hepimiz dingilterekraliçesiyiz ! :D

• #direndingillterekralicesi olacaktı :D

• #direnkızımbakgit ya çıldırdım her sorumu si,liyor gavatlar yemin ediyorum redhacke şikayet edicem hakkımı yiyorlar bir hack atın diye :D

• o son ayranı ıcmıycektın =)

• Anlamsiz cabalama .Soruyla olacak is degil.

• Haydi barikata

• Nick-soru uyumu dedikleri bu olsa gerek

• Bu direnişin ardında dış mihraklar ve tabiki de ben varım ;))

• İyi misin adamım ?

• bu haklı direnişinde bende sonuna kadar arkandayım...yaşasın özgüüüürlüüüüüüüüüük :)

• isyanlardasın

• helal olsun

• o el inecek
      o el inecek dedim )

• Aklıma bi' şey geldi..

bi anı, sanki bir öneriydi dasdas=)

Kızlar Ne Diyor 17

• heryer taksin her yer direnişdireniyoruz Ayol!

• Bu günlerde herkes şikayetçi. Ne oluyor bu denli taraf tutuluyor anlamış değilim. Hadi biz göremiyoruz ama yönetim görüyor kimin kaldırdığını; haksızlık yapıldığını. Demin ottoman da buna benzer bir soru sordu ama hemen kaldırdılar. Bunu da kaldırırlar aman eleştiri yapılmasın onlara.

• her yeni üye olanın mod nedir diye soru sordugunu düşünsene bi.
      yapması gereken şey çok basit google amcasına soracak sitelerde mod nedir diye ögrenecek.

• soru siliyor cevap siliyor yetmiyor arkadaşlarına da yardım ediyor

• 9 tane soru kelimesi 2 tane soru işareti var elbetteki bu bir sorudur ama bu soruya benim bir cevabım yok. :(

• bu bir sorudur.

• soru başlığı güzeldi geldim

• İsyan , devrim , özgürlük ..

• Saçma sapan sorular silinmiyor bizim yazdığımız çoğu mantıklı şey siliniyor. Aslında direnişinde haklısın, bir sorumda balonlardan biri cevap atmıştı ve bende farklı görüşte olduğum için karşı çıktım. 2-3 yanıtlık bir atışmamız oldu ve sonunda sorumu silmeyle tehdit etti beni. Neymiş susmazsam sorum silinirmiş? İlla onun görüşünde olup onun attığı cevabımı savunmam mı lazım? Fikrine karşı çıkınca soru siliniyor, saçmalık değilde ne.

• Sen yeterki diren .

• dirensorubebem aynen ya sikko sorular ortalıkta dolanıyor ona karışan yok. zıt görüşün sebebiyle mimlendin mi senin sorularını siliyorlar.

• Ben varım bu isyanda:/sıkın bieber gazlarınızı

• Biraz önce siteden şikayette bulunulan bir soruya:mod nedir yazmıştım,yeniliğime verin :) adamın 3 kez sorusunu kaldırmışlar mod nedirayrıca site yönetimi modlara niçin müdahale etmiyor

• dogru dedinnn

• ıyyyykkkkk :DD

• Öncekileri Göster
    • Bu kim bee :SSS
      tamam bitti resimlerine yazmıom artık aldatıldım nan :DDD

• ya o soruya cevap yazsaydın bu soruyu arıyom yazmak için :))
      bilmiyom nerden bilim :)))

• ne sormak.istiyordun ? guncelleme ver.

• verirmisin

• isyan direniş özgürlük !

• modlar soru silemezler.

• silmelerine yardımcı olurlar dimi :)

Yükleniyor...