İsyan, direniş, özgürlük!!

Burada şunu farkettim ki konu içeriği ne olursa olsun eğer modsam benim dediğim olur demenin başka göstergesi olarak soru siliniyor :) o soru var ya... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir yorum kusura bakmayın.

Belki bu sorunuda kaldırılar çünki sorun tam olarak soru şeklinde değil.Ben buraya ilk geldiğimde buralar daha kalabalıktı.O zaman bir soruyu sildirmek bir hakareti sildirmek daha zordu.Haksızlıklar oluyormu sitede? İnsanın olduğu her yerde haksızlıklar oluyor.Tavsiyem yönetime bunu şikayet etmenizdir.Sizin tarafınızda dururlarmı?Bir birlerini savunacaklarına inanıyorum.Bir sitenin biz hata yaptık dediğini ben bu zamana kadar hiç görmedim.Bundan sonra göreceksem ilk olacaktır.Ben yönetime ilk geldiğimde ve yakında buna dair soru sormuştum.Benim gibi yorum yazıp yorumu kaldırılmayanlarla aramdaki farkın ne olduğunu bilmek istedim.Diplomatik bir cevap verdiler.Beklediğim bir cevaptı.Birde unutma.Bazı modlar sarı balondan kırmızıya geçmek istiyor ve devamlı insanları şikayet ediyorlar.Hayat böyledir.Güç insanı değiştirir.Hayırlısı

Soran beğendi
    • kaldırırlarsa bu cevap

aslında şunu demek istiyor olacaklar

haksızdık .. ama öyle haksızlığımız anlattı ki utandık ..sildik

• Öncekileri Göster
    • dert etmiyorum aslında bugüne kadar silinen sorular içinde neden diye sormadım bile ama bu soru böyle kalsın istiyorum

• Ben sorunu şikayet etmedim.Etmemde.İnşallah kalır ama soru şeklinde olmadığı için bir iki kişi senin sorunu şikayet ederlerse kaldırırlar.Hiç kimse sitesi hakkında negatif yorum duymak istemez.Hep modları yargılıyoruz ama bir şeyi unutmayalım.Sonuçta modlar bu sitede bedava çalışıyorlar.Onlarında içlerinde eminim güzel çalışan var.Her şeye bir çok taraftan bakmak lazım.Insallah sorun kaldırılmaz.