• Sor
  • Bence

Hafıza Teknikleriyle LYS YGS

Ben seneye tekrar hazırlanacağım denemelik 8 dklık videolar var edebiyatta falan hiç hafiza teknikleri seminerine giden ya da cd sinı alan oldu mu... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bilmeyenler Youtube dan hafıza Teknikleriyle edebiyat yazsın 8 dklık bir video var ordan bakabilir

En İyi Görüş

• o kodlamalar hiç iyi değil bence. Ben hafızama güvenip hepsini ezberleyebildim,bence kendin ezberle o kodlar hep birbirine giriyor ben de 1 kez hikayeleştirip , kodlaştırıp denedim kafam çok karıştı.Ama herkesin ezberlemesi farkılıdır sen dene yine de

Erkekler Ne Diyor 4

• n e uğraşıyorsun bunlarla git feme yazıl :D

• hafıza teknikleri genelde kodlama olarak biliyorum konudaki önemli kelimeleri sıralayarak hikaye olusturuyorlar hikaye acayip olunca akılda kalıyor unutmuyosun ama cok tavsiye etmem

• hayır değil para tuzağı :)

• LYS _ YGS şifrelemeleri var facebook sayfaları ders ders bak istersen .

Kızlar Ne Diyor 5

• ben gittim evet gerçektende sana anlatılan herşeyi ular seller gibi ezberliyosun birazda kapasite meselesi şahsen ben ezberlemiştim fakat edebiyatta full yazar eser yapıyorlar ama malumunuz sınavda okadarda çok yazar eser çıkmıyor

• Yararini gorursen kardesime de alalim bu sene 3. girisi olucak

• lisedeyken öss için katılmıştım çok iyiler 4 5 yıl gecti ama hala aklımda bazı kodlar, tavsiye ederim

• Oturduğum sehirde maalesef seminer yok cd almak aynı gorevi görür mu sence matematik icin olanına katıldın mı o da ise yarıyor mu ?

• Ya bana da anlatın ben hiç bilmiyorum böyle şeyler.

• hepsi işe yarıyor mesela edebiyat için hikaye şeklinde kodlamalar yazım kurallarını görsel karikatür gibi falan değişik yöntemleri var adamlar yolunu bulmuş faydalanmak lazım :)

• nasıl bır sey ben de merak ettım dogrusu

Yükleniyor...