Laptop alırken nelere dikkat etmek gerek?

arkadaslar laptoptan anlayan var mı yardımcı olur musunu? alırken nelere oncellkle dıkkat etmem gerek? bır de ben calısrken cok fazla ses cıkarmasını ıstemıyrm onerebılcegınız marka var mı?1000-1500 Tl arası dusnuyrm. Laptop alırken nelere dikkat etmek gerek?

Güncellemeler:
sanırım asus alıcm arkadaslarıma da danıstım asusu onerdıler tesekkurler herkese:):)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle markaya takılıp kalma, unutmaman gereken bir durum var, hiçbir bilgisayar markası bütün ürünleri kendisi yapmıyor, marka olarak en iyisi fiyat / performans ve kalite karşılaştırması yaparsak bence Asus olur. Bilgisayarda dikkat edilmesi gereken birçok nokta var, inan alta biraz yazı yazdım ve geri sildim çünkü söyleyeceğim özelliklere dikkat etsen bile o fiyatlarda çok iyi bir bilgisayar bulman imkansız. Oyunlara ağırlık veriyorsan ekran kartın ne kadar iyi olursa, o kadar iyi olur. Ofis programları gibi uygulamalar çok kullanılacaksa ekran kartından önce disk hızı gelir, onun içinde Rpm değerlerine bakman lazım. 5400 Rpm, 7200 Rpm gibi özellikleri belirtilir.

• evet haklsıın oyle dusnuyrm bende

• İnsan bir şey alacağı zaman hep iyisi olsun der. Şimdilik işini görsün yeter, ileride iş için kullanacağın zaman zaten paraya kıyar daha iyi bir bilgisayar alırsın.

• iş hayatında kullanmadıgım surece su an yeterlı benım ııcn ılerde gerekırse daha ıyı bır sey alırımşu anıcın alıcam ama hanı almısken de yıne ıyı olsun dedım:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• bende asus alıcam

• yok evkurdan falan almam hiçbişey

vatanbilgisayar dan alıorum genelde

• evkurdn mı

• ister laptop ister pc en önemli şey parça uyumluluğu. bu nedenle her marka malesef kendi parçalarını kendi üretmiyor. genelde hangi markayı açarsanız bakın ana kart asus markadır. şimdi bu durumda asus marka laptop önerebilirim. hızlı ve parça uyumlu. asla kolay kolay arıza yapmaz. biliyorsunuz asus parça üreten bir firma. tüm markalara parça üretir. bundan dolayı kendi bilgisayarları da parça uyumludur. genelde her marka parça bir araya getirilirken uyuma dikkat edilsede belli süre sonunda uyumsuzluk çıkıyor. asus al derim. ben her marka kullandım. ama asustan memnun kaldım. bir çok arkadaşım da asus kullanıyor. bilgisayar satışı yapan arkadaş çevrem de onu öneriyor hep. sıkıntı yaşamazsın.

• Soğutucu ve ekran kartı.

• asus-toshiba-sony

• fiyatlarına bakmadın sanırım onların ayrıca mac işletim sistemini sevmiyorum apple almam zaten

• laptop olduguna dikkat etmeniz gerekir bazen laptop diye mikrodalga filan verirler biliyorum o piyasayı :D

• toshiba,asus.o fiyata i5 işlemcili güzel bir bilgisayar alırsın.

• laptop alırken parası değil işlemci, ekran kartı ve ram a bak. yeterli. hızlı olsun en iyisi.. asus

• arkdasım da asus diyor, çok ısınmamsını ve ses cıkartamamasını ıstıyrm cok

• esas olan diz üstüne oturabilmesi. gerisi teferruat

• link bunu al.

• delll, toshiba,işlemci tipi hızı,ekran kartı kapasite

• bütce kısıtlıymış iyi bir apple alamaz

• Gözüm sen git SONY Vaio alBirşeyine dikkat etme, estetik olarak hangisi sana hoş gelirse SONY'lerden birisini al

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...