• Sor
  • Bence

Mısır'ın darbe ile devrilen lideri Muhammed Mursi gözaltına alındı.

Mısır'da olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz..Mübarek devrildikten sonra şimdi de lendi seçtiklerini devirdiler..amaçları ne ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erbakan bu ülkeyi 20 aile yiyor dedi aşağı alında mursi 30 aile bu ülkeyi yiyor dedi aşağıya alında :):) .Siyasi olarak yenemeyeklerini anladıkları anda ordu ile aşağıya aldılar tıpkı bizde de eskide olduğu gibi.Ordunun beğendiği biri başa getirir tabii bu kişi kukla olur sonra onu oraya getirenlerin her dediğini yapar o kişiler paralarına para katar ülke her geçen gün daha da fakirleşir ,olan her zaman ki gibi halka olur .

• Suriye Devlet gazetesi Thawra'ya konuşan Esad, “Mısır'da olan şey, siyasal İslam denen şeyin çöküşüdür. Dünyanın her yerinde dini siyasal emellerine alet eden herkesin akıbeti de bu olacaktır” dedi.

• Öncekileri Göster
    • ya taraf olursun ya da bertaraf :D

• @Katrina ogrenmıssınz bır yandas kendınız bıle ınanmıyorsunuz ,ayrıca sıte yonetımı ıle benım alakam yok ben moderatorum sadece sıte yonetımı ks ekıbı yazr onlarda yonetım onlar .
      Gelelım yandasa ,sızın medya grubu sızın neyınız oluyor ? yandasınız mı ?

Kızlar Ne Diyor 1

• dün akşam bütün haber kanallarının onca yaptığı yayından sonra mısırda birileri kendilerini ajanlıkla suclayacak mı onu merak ediyorum

• yeni bir lawrence vakkasımı

• :D sonucta türkiyede dış basın yayın yapınca ajanlıkla suclanıyor türk basınıda burda yapamadıgı işi mısırda canlı baglantılarla yapıyolarsa ben kötü niyetliyim abi :D ajan bizimkilerde ajan

Erkekler Ne Diyor 1

• Mısır bizdeki askeri vesayetin etkin olduğu RTE'den önceki dönemi yaşıyor. Onların başına da askeri hizaya sokacak RTE gibi biri şart. Bunlar zamanla olacak işler. Mursi direndi ama elinden fazla birşey gelmedi. Ben olsam darbeden önce Genelkurmay Başkanı'nı görevden alırdım. Madem direnecektin şekil yaparak direnirdin.Mısır'ın içişlerini bilemediğim için darbenin nedenlerini bilemiyorum. Tahminim askerlerin İslamcılara tahammülü olmaması olabilir. Çünkü Mursi Müslüman Kardeşler'in adamıydı. Mursi'nin ülke geleceğini etkileyen büyük yanlışlar yaptığını sanmıyorum.

Yükleniyor...