Ehliyet almak zor mu? Sınavlar çok mu zor?

Sınavlar çökmü zor :(yeni zamanda alanlar benle ilgilenirmi; (Anlatın azzcik hemen geçtinizmi sınavı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tek sefer de geçtim , kolay ama motor zor , motor dersine çok çalışmalısın sanki tamirciyiz abuk subuk sorular çıkıyo motor da . Ehliyetim 2007 ama gene uyuzdur o bölüm .

• Kıyamam sana ya tamam asma suratını sende geçersin çok büyütülcek bişey değil ehliyet almak , bende büyütüyodum ama gördüm ki boşuna büyütmüşüm . Direksiyon dersi de veriyo zaten kurs , yani hiç sürmesen de öğretiyolar sınavı geçebileciğin kadar .

• :((ama kardesimde bilmiodu girdi ilk seferde geçti

• Moralini bozim mi .>)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• ben 29 hazirandaki sınava girdim bir zorlugu yoktu acıkcası sonucları bekliorm direksiyonu zorlaştırmışlar diyolar

• yonetmelik değişiyor sanırım

• Senelerdir diyorlar degismesi uc sene oncede diolardi:)

• çok kolay ne kursa uğradım ne de kitabına baktım sadece son yapılan 10 tane sınavı çözdüm girdim trafik zaten kolay ilk yardım full zaten motor da geçtik işte direksiyon zaten kullanıyordum öncesinden aldık işte kasma

• Hiç ihtiyaç duymadım bugüne kadar. Eylül'de başlamayı düşünüyorum. :) 22'yim ayrıca daha gencim genç. :)

• Dur ya. Ben daha ehliyet almadım ne yaşlanması. :)

• inş. canım yaaa .s .s .s :D

• Öncekileri Göster
  • evet hemde ilk etapta ilk yardım 85 trafik 90 motor 95

• Nasl yaptin ozel ders aldnmi

• Kizlar icin dogum sancisi gibi bir şey

• O zaman iyi calis ve geç

• Amaa alay ederler bes kere girsem:( kalin kafa diye

• Sorun değil 5 hakkin var ama zaman ve para kaybin olur elbet gecersin azmin elinden kurtulan olmadı daha

• Öncekileri Göster
  • Değil Şansınızı Deneyin

• Ins ya:(

• Geri vitesin yerini bilmeyene ehliyet veriliyor. Bence git adını soyadını yazdır 3 hafta sonra belgeni al.Not: Yaşanmıştır. -Hanımefendi 10 dk oldu geri çıkmanızı bekliyorum sokağa gireceğim?!-Ay ben bu arabanın geri vitesi nerde bilmiyorum.*Besmele çek*

• Amin amin :)

• Tamam iyi bir kadin sofor olcam:p

• Ders almanda fayda tabii ki var, ancak eğer sen aracı değil de araç seni kullanıyorsa bir problem var demektir.

• Öncekileri Göster
  • Yeterince çalışırsan almak hiç zor değil.

• Öncesinde bol bol pratik yap. Heyecanını atmana yarar, bir süre sonra alıştıktan sonra bu korku kalmaz :)

• Direksiyon sınavında n tirsiyom cok heycanli bir yapim var

• ben çok rahat aldım

• :)

• Saol ins ya:)

• hadi kolay gelsin, başarılar o zaman

• Öncekileri Göster
  • zor sınavlardan sonra Cern e gidip Atom çarpıştırması yapıyonuz başarılı olanlar ehliyet alabiliyo:)

• kolay ya ben hiç çalışmadan girmiştim. 90 üzeriydi notlarım hep.

• Saol inş

• Allah yardımcın olsun.

• Ins ya

• Öncekileri Göster
  • zor değil ya her şey mantıkla bıtıyo :D

• Nsl

• 4 saat çalıştım 85 aldım

• :)

• Yaoma ya bayilmam ins:(

• hayır tek sensin öğrenci olarak 2 tane gözetmen 1 de kurstan hoca arabada toplam 4 kişi heyecanlı biriysen benm gibi baya bir psikolojik baskı hissediyosun üzernde

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor olduğunu sanmıyorum. Çalış geç.

• geç kalmışsın be anam:) bu yaz alıver bak sistem değişecek diyorlar bekleme fazla ilk yardımdan özel ders verilir :D

• yaşlandık desene yüzümüze vurmayaydın iyiydi:(

• Ya motor zor ben hep orda yanlis yapmıştım

• Motorda zorlanıyor genelde bayanlar

• Evet bende direksiyondan korkuorm:(

• gayet kolay benim kadar iyi araba kullanan daha görmedim mesela

• Saol canım ins

• olursun tabi neden olamayasın bakma erkeklerin havalarına öyle sallayan çok

• Ins senin gbi olurum

• Sınavlara iyi hazırlanırsan hiçte zor değil, ben tek seferde aldım ehliyetimi yaklaşık 7 sene önce .. Bol şanslar :)

• Saol canım tamam:)

• Allah yardımcın olsun canım mutlaka haber et :)

• Ins canım cok heycanliym

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...