.exe bir virüs içeriyordu ve silindi. Ne yapmalıyım?

ne indirmeye çalışsam bu uyarıyı veriyo yardım edin lütfen..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Antivirus programları internet üzerinden indirdiğin hemen hemen herşeyi viruslu olarak görür sebebi ise gerçekte birçok program ufak çağlı zararsız yazılımlar içerir bazı programlar insanı delirtiyor bence antivirus programını kaldır bir işe yaramıyor ..

• peki teşekkürler.

• Bios üzerinden format at ve dosyalarını yedekle pc ler ara ara format atmak yani tazelemek iyidir göresel olarak görsem çözerim ama şuan yapabiliceğim şey tavsiye vermek format at ve mümkünse antivirus prog kurma ..

• ör, pdf indirdiğimde pdf nin başlığı.pdf bir virüs içeriyordu ve silindi. diyo bu kdr. format atarak çözmek istemiyorum ama görünen o onu yapıcaz..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• Nerden ne indiriyor nereden geliyor bu mesaj?

• indirmeye başlıyo %99 a gelince bu yazı çıkıyo işte

• combofix le temizle

• antivirüs programını değiştir. AVG veye Avira veya Avast yükle

• Merhaba yaprakçı kızSenin o anti virüs diye indirdiğin programın kendisi virüs olmasın ulan sakınGit sil onu zonealarm.com adresineden ZoneAlarm with AntiVirüs programını kur

• msela ne indiriyon

• "vürüs"

• antivirüsün virüslenmiş

• Hangi virüs prog.ı yüklü onu da yazaydın da yardım edebilseydim.

• Ben de AVG yüklü ve hiçbir sıkıntısını göremedim.

• 1 ayda 3 program yükledim hiç biri işe yaramadı en başta avg yüklüydü zaten

• AVG yükle biran önce.

• Öncekileri Göster
  • antivirüs programın her türlü dosyayı virüs olarak algılıyordur antivirüsü devredışı bırakarak yüklemeyi bir dene dicem ama o da çok riskli

• ozman indirmeye çalıştığın dosyada kesinlikle virüs var
      güvenilir sitelerden dosyalarını indir

• bıraktığım halde dedi

• devre dışı mı bırakamadın
      yoksa bıraktığın halde hala virüs mü var dedi

• Öncekileri Göster
  • İNDİRMEDN ÖNCE VİRÜS KORUMA PROGRAMINI DEVRE DIŞI BIRAK İNDİR TEKRAR AÇ

• olmadı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...