Bu dunya ne sana ne de bana kalmaz...sultan suleymana kalmadı boyle hıc bır kıtap yazmaz.sorum şu?

sız ne ıcın yasıyorsunuz ?bazen dusunuyorum hayvanlar gıbı ye ıc uyu baska bırsey yok ne bırsey ıcat etmısız ne yardım yapabılıyoruz en fazla kendı... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Birşeyleri icad edebilmen için öncelikle içinde bulunduğun ülkenın gençlerine yol açması gerekir imkan sunması gerekir ülkede herşey sınavlı matematik çözebilen iyi üniversitelere gidiyor orada da boş boş yatıyorlar bugün amerika da ki üniversite öğrencileri o kadar şey üretip calısırken bizim hangi üniversitemiz de örneğin uzay ve araştırma konusunda gelişim var ki ? Adamlar bırak uzay ve araştırma konusunda gelişimi kendi ırkını katleden Çin'e uydu gönderebilmek için milyonlarca dolar para verdi.

• dogru dıyorsun da .. mesela genel olarak amacın ne yanı ne yapıyorsun mesela artı olarak ne ıcın cabalıyorsun ?yarar adına kendı capında kendın ıcın ya da baskaları ıcın hayvanlar ıcın vs..

• Öncekileri Göster
    • teknolojı adına ugrasıyorussun eh guzel:)

• haccettepe odtü gibi büyük üniversiteler destek çıkacak olsa uğraşan insanlara daha iyi şeylerin yapılabileceğine inanıyorum bizler gayretli ve zeki bir milletiz herşeyin önüne sınav abur cubur koyarlarsa bu ülke amerika gibi teknoloji devi ülkelere çok zor yetişirler zaten aselsanda ki bütün başarılı silah mühendislerimiz öldürülüyor