• Sor
  • Bence

YGS'de netlerimi nasıl artırabilirim?

Arkadaşlar.Ben arkeoloji okuyorum ama malum bir geleceği yok ve okulumu değiştirmeyi düşündüğüm için okulumu dondurdum ve dersaneye yazıldım. Ancak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 90 doğumluysan çok vakit kaybetmş olursun...arkeoloji nasıl bi bölüm hiç mi bi geleceği yok ?

• 3.sınıfa geççektim ama dondurdum bu yıl

• Öncekileri Göster
    • Evet konuştum.İlk başta çok zaman kaybedersin dediler ama sonrasında ikna etmeyi başardım.Ama yıllar benden çok şey alıp götürmüş,matematiği hemen hemen unutmuşum :) Ama 330 u aşacağımı düşünüyorum sene sonuna kadar.

• bilgilerin mutlaka duruyodur...çalışıyoken sıfırdan alman gibi bi durum olmaz ilk kez görmüyosun bunları brz sabret ardından bol bol deneme çöz..ben kendim yaptığım denemelerle uçurdum

Erkekler Ne Diyor 5

• Her gün kendine bir konu belirle sadece ona çalış taki tüm soru türlerini yapabilene kadar yarım bırakıp başka konuya geçersen zaten anlamı kalmaz boşa uğraşırsın parola : Günde 1 konu

• matematiği 38 dogruya kadar cıkarırsan puan patlaması yapabilirsin..sakın geç kaldım diye dusunme enerjini herzaman yüksek tut matematiğe öncelik ver.türkçe ve matematik seni istediğin yere sokabilir.

• bu siteye az takıl pc yi kapat puanların artsın

• Dersanenin çalışma takvimi yetersiz mi kalıyor ? verilen testleri düzenli çözersen dersleri takip edersen artar yavaş yavaş doğru sayın

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...