Sağ elin birleştirilmiş yüzünde Arapça Allah yazması çok ilginç değil mi?

Yonetimistifas
Ben öyle yok portakalda allah yazıyor yok vs. diyen şu diyenlerden değilim sadece merak :D Böyle ilginç şeyleri seviyorum.

Sağ elin birleştirilmiş yüzünde Arapça Allah yazması çok ilginç değil mi?
Bir de şu var. Bunuda ben keşfettim :D

2 elinizi yan yana gelicek şekilde birleştirin.

2 elinizin arka yüzüne (Avuç içi)'ne bakın.

Hani avuç içinde çizgiler vardır ya. Orada Şu var.
Sol elde.
A şeklinde çizgi.
l şeklinde çizgi.

Sağ elde.
l şeklinde çizgi
A şeklinde çizgi.

A l l a , yazıyor. H yok açıkçası :D ondan buda öylesine benim kendi bulduğum bir saçmalık da olabilir :D
Güncellemeler
+1 yıl
update
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar boşa laf atıyorsunuz , laf yiyip gidiyorsunuz yazık oluyor ciddiyim :D
Sağ elin birleştirilmiş yüzünde Arapça Allah yazması çok ilginç değil mi?