Cikolatamin icinden kurt cikti, firmay sikayet edebilir miyim?

SağeLfeLç
cikolatanin icinden kurt cikti hareket ediyordu bildigin canliydi falan bende yemeyi biraktim gorunce. iste ben bu cikolatayi derin dondurucuya koysam, nereye sikayet edebilirim insan haklarina falan mi?

tuketici haklarina mi nereye arkadaslar psikolojim cok bozuldu
Güncellemeler
+1 yıl
nestle damak. acaba cikolatalar acikta kaldigi icin bozulmus olabilir mi. marketten alirken bulundugu ortam sicakti
Cikolatamin icinden kurt cikti, firmay sikayet edebilir miyim?