İshali ne geçirir?

Dün geceden beri hayatım tuvalette geçiyor.İlk defa hayatımda altıma yaptım.Gaz çıkacak sandım bir bıraktım gayzer gibi patladı anüsüm.:((( Offf çok kötüyüm.Halim yok.Ne yapayım ne geçirir şu llanet olası ishali?Denizden mikrop kaptım heralde.:(((((( YARDIM LÜTFEN.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sarı leblebikahve uzerıne bır kac damla lımonsiyah kola.

• ebet sarısı da var akjshdaskjd :D

• Kolanin baska rengi de mi var :)?

Erkekler Ne Diyor 21

• nasıl oldun ? var mıdüzelme ?

• Hemen bir acil servise gidiyorsun. Serumu yiyorsun. Aksi halde çok daha kötü olursun. Denizden kaptığın mikropla vücut başa çıkamaz. Kolibasili falan almışsındır belki.

• Çiğ kahveyi limon suyuyla karıştır iç canım en etkili formül bu. Geçmiş olsun :(

• aspirin+ kola %100 gerçirir

• Kola içerken muz ye

• evde viski ve nescafe varsa 15 dakikada garanti ediyorum.fincana 2 parmak viski koyup üzerine sıcak su ile sütsüz şekersiz nescafe yap iş. 15 dk sonra teşekkür edersin :)

• diare ilacına 20 lira verebilirsin ya da küçük şişe viskiler var 5 lira onlardan alabilirsin tercih senin. benim tavsiyem garantili :)

• Viski yok..:(

• Burda yazılanların hepsini yersen ozaman isal olman gerekecek..

• bir çay kaşığı kuru kahveye 3 5 damla limon damlatıp hap şekline getirip onu yut.haşlanmış patates, yağsız yoğurt, yağsız yoğurtla yapılan ayran, yağsız pirinç lapası ye. Ama eğer ishalde kan varsa ve de mukus varsa doktora gidip ilacını al. Çünkü denizden kaptı isen sıkıntı çıkrabilir sana. Ayrıca bol su iç ama su hazır su olsa bile kaynatıp ılıtıp sonra iç. İshalde kan ve mukus var mıydı?

• evet intern doktorum geçmiş olsun ben teşekkür ederim mesajda atabilirsiniz

• Doktor musunuz siz? Birazdan gideceğim .Bildiririm size..Teşekkürler.

• git zaten reçeten bellidir şimdi ilaçlar reçetesiz verilmiyor durumu var yoksa reçeteni yazardım burdan nidazol buscopan reflor ya da maflor şase birde bulantın varsa metpamid :) çok geçmiş olsun durumu bana bildirirsen mutlu olurum

• Öncekileri Göster
  • öncelıkle benzetmene hayran kaldım gayzer patlaması :D sıvı tüket bı yemek kasıgı turk kahvesı ve yarım lımon karıstır ıc. varsa muz ve patates haslanmıs gecmezse acıl doktora gıt kanında mıkrop var demektir. bir tane serum ye gecer dikkate al.

• Bir çay kaşığı kuru çayı at ağzına üstüne bir bardak su iç. Keser.

• Kolanın içine aspirin at iç ve muz ye.

• bol miktarda unlu gıda tüket

• Gazoz + aprisin iç :) keser bol sıvı tüket bide

• aç karna muz ye. tok karna yesende olurda mide boşken daha etkili olur :)

• doktora gidiver ya da eczaneden ishal hapı aldır:=)

• kahve limon

• su içmeyi ihmal etme

• acile git bence. ama giderken bez bağla istersen.

• Kahvenin üstüne limon sık bir kaşık at ağzına. Yada tereyağlı pekmez iç.

• doktora git. patates haşla ye. bol bol su iç. kola da iyi gelir kayısıda.

• Yapacak bir şey yok bir hastalık o geçer zamanla.

Kızlar Ne Diyor 11

• Kola çok iyi geliyor

• Bi kase yoğurda 1 yemek kaşığı nişasta koy karıştır ye ama senin durum ciddi gibi görünüyor acile gitsen daha iyi olur

• canım bırak bunları da acile git

• Marmara'nın pis denizine mi girdin ne yaptın?

• Hadi ben olsam neysede seni gorse napacaksın beybi :((( Nolucak hem ^^

• uslubunu benzettim bianda dsgsdsdh

• bol bol su ve az yağlı şehriye çorbası iyi geliyor. 2 gün geçtiğinde hala devam ediyorsa mutlaka doktora görünmelisin.

• Birazdan doktora gideceğim .Erkeklerden biri mukus varsa doktora git dedi.Gideyim en iyisi.

• haşlanmış patates ye

• Haslanmis patates ye.

• Pis pis denizlere girersen olacağı bu, hemen nane-limon kaynat ve dik kafaya ,yemek yiyeceksen haşlanmış patates , haşlanmış yumurta vs. ye, püre,lapa da olabilir kola iç , muz ye, 1 güne bir şeyin kalmaz Uyarı: daha çok ishal olurum diye düşünüp sakın su içmemezlik yapma tam tersi vücudun su kaybediyor ve su içmen gerekiyor bol bol su iç hadi geçmiş olsun.

• Denize giden arkadasım vardı bu sitede umarım o sen degilsin beybi :/Muz ye haslanmıs patates ve bir kasık ham türk kahvesine limon sıkıp ye buda cok iyi gelicektir.

• Olsun lan. O kadarda mezhebim geniş değil :D Sıçamıyoruuuum uleeeen

• Gizliden bile olsa anüs, ishal, s*çmak muhabbetlerine girmem. Yönetim görüyor sonuçta :)

• Denize giren tek ben miyim beybi :)

• Öncekileri Göster
  • Muz ye canım ve çikolata,üzüm vs. yeme daha beter yapar :D

• bol bol sıvı tüketin , uyanacak bir şey yok insanlık halidir :)

Yükleniyor...