• Sor
  • Bence

Erzurum Horasan nasıl bir yer?

nişanlım haftasonu birliğine teslim oldu. erzurum horasan da şu an. daha konuşamadık. askerliğini orada yapmış olanlar var mı? rahatça telefon... Daha Fazla

En İyi Görüş

• acemi birliğinde soluk aldırmazlar.usta birliğinde 3 4 ay sonra kullanır teli. gözü karaysa 1 ay sürmez

Erkekler Ne Diyor 6

• nişanlın şu an donuyor cok soguk oralar sarıkamış ı duymuşsundur yakın bizim askerimize birşey olmaz sabır istedigin zaman tlf görüşemeyebilirsin

• gezmeye gittim oraya ama askeriyesi nasıl bilmiorum

• Acemilikte zor biraz. Acemilik bittikten sonra rahat eder muhtemelen.

• Erzurum ülkemizin en soğuk yerlerinden birisi yapan tanıdıklarım var soğuktan çok şikayetçilerdi.

• ben erzurumda üniv okudum. horasana da birkaç kez gittim. 10 bin nüfuslu bir ilçe. erzurumda kışın hava -40 dereceleri bulur. başımıza tiftik kalpak, ayağımıza kuzu derisinden içi hakiki yünlü çizmeler ve kırk kat kıyafet, ellerimize tiftik eldivenler ve keçe pardesöler giydiğimiz halde donardık. :) benden söylemesi. :D

Kızlar Ne Diyor 3

• eski türk devletlerine başkentlik yağmış bi yerdir.güzeldir bence.

• Gittim Erzurum'a. Evet telefon kullanabilir. Bunun dışında çok soğuk, gezilecek bir alışveriş merkezi var sanırım çarşı da oraya gidiyorlar. Kıskanmanı gerektiricek herhangi bir şey yok rahat olabilirsin.

• Erzurum aşırı soğuk hiç sevmem. Şartları da ağır, zor.

Yükleniyor...