• Sor
  • Bence

Bol su içmek zayıflatır mı ?

Merhabaaa...Çok nadir su içiyorum şu sıcak havalarda bile günde 3 4 bardağı geçmiyor. 3 kilo kadar da fazlam var, yürüyüş yapıyorum az yiyorum ama gitmiyor bir türlü. Su içmediğim için midir?Cevaplarınız için çook teşekkürler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• su ıcmenın sebebı sudur hem su kaybını onlemek hemde tokluk hıssı yaratmaktır.ç.. karnın acıktıkca 1 paket etımek atıstır yanıdna 1 bardak su yuvarla yanı canın ıstemesede gunde 4-5 bardak zorla ıste kendını..aklında olsun zayıflamak ıcın cok su ıcmek ıyı degıldır neden?ortalama 1 lt su tuketılmelı ama gunde 3 ltden fazla su ıcmek potasyum zehırlenmesıne sebep olur ve buda kalıcı korluge sebep olur.. kı buna benzer bır olay yasanmıstır yurt dısında.. 1 gunde 4 lt su ıcmeye calısan genc kız potasyum zehırlenmesınden kalıcı kor olmustur..Sağlıklı guzel bır hayat dılerım kılolara vs lere cok takılmayın;)

• en iyi en faydalı cevap oldu :) teşekkürler!

• Öncekileri Göster
    • Ben hastanede calısıyorum guzel kardesım ;) bır ınsanın ortalama gunluk su ıjtıyacı max 1,5 lıtredır eger bu kısı terleyıp su kaybedıyorsa bu mıktar arttırılabılır..

Neyın kafasını yasadıgıma gelınce sanırım senın yasadıgın kafayı yasamıyorum ;)

• 21gün

Günde 5 litre su iciyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• su iç bol su içmek zayıflatmaz ama vücut için faydalıdır metabolizmanın sağlıklı çalışması için vs yeşil çay filanda tüket günde 2 bardak faydası oluyor.birde spor yapmadan yemeği istediğin kadar azalt kilo veremezsin terleyeceksin yürüyüş yapıyorsan oda faydalı ama dakikada en az 120 adım atacaksın ve aynı tempo ile devam edeceksinki faydası olsun.

• Su yağı parcalar çişle çıkar :) bu da kilo verdirir tabi. Günde 3 4 lt su içiyorum

• çok teşekkür ederim bilgi için :)

• rica ederim her zaman :)

• sindirimi hızlandırdıgı içnn kısmen evt

• su içmekle zayıflanmaz az yemeklede olmuyosa vücudunu zorlama olana razı ol 3 kilo nedirki

• genel olarak 2.5 lt içmen gerek günde ondan sonra fazlası azı zara

• Bence bünye ile alakalı, bazılarına su bile yarıyor :D Sabahları aç karına ılık suya 1 tatlı kaşığı bal karıştır iç, faydası olur.

• su içmeden nasıl yaşıyorsun ya? 3-4 bardak dediğin 1 litre etmez en az 1.5 litre hele ki bu sıcakta spor da yapıyorsun 2 litre içmen lazım yaşadığın yere göre 2.5 l kiloyu geç böbreklerine zarar

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...