Erkek arkadaşıma doğum günü sürprizi

Erkek arkadaşımla 3 aydır beraberliğimiz var 1 ay sonra doğum günü sürpriz yapmak istiyorum çok mutlu etmek ıstıyorum sizce ne yapabılırım düsüncelerinizi öğrenebilirmiyim.?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen daha yeni soru sormadınmı, birinden hoşlanıyorum nasıl elde ederim sevip sevmediğini nasıl anlarım diye?

• tamam.

• işte yapınız gereği siz öyle fazla hissetmeye meyillisiniz :) Ben şahsen çok hatunların üstüne düşen bir adam değilim mesela..

Herkes farklı farklı bu hayatta. Herkesden çok aşırı ilgi beklemeyin.

• Öyle hissettirmicek o zaman sevdiğimiz erkeği sahipleniriz biz bizimle ilgilenmesini isteriz. Ve o ilgilenmıyodu fazla ama şimdi iyi allaha şükür

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• hediye aldınız mı almadıysanız önerim var

• söyle

• yok sorunun üzerinden 11 gün geçmiş geç mi kaldım diye sorayım edim ona göre öneri söylerim

• Buyur ?

• Kaçıncı sorun bu yaa :d Ona doğum günü süprizi dansöz oynat :P

• Bende onu diyorum zaten şekerim :D

• Anca beklersın :D

• :D Hıı çok beklerim bende...

• Öncekileri Göster
  • Mesala bir tane saat alıp . Saati durdur ıcerısınde tarıh olsun ve ilşkniizin başladigi tarihe ayarla saate felan. Geldigi zaman koluna tak ve zaman senınle durmustu sımdı tekrar akmaya basladı tarzında bisi cok ıyı olabılır.

• benim savundugumu dıle getırıp soru eki eklemek farkli .

• yaratırız sorun mu

• yanı farklılık yasabıletecegin anlar ki bu erkeklerın en cok onem verdıgı seylerdir.

• Öncekileri Göster
  • link Bunu alabilirsin.

• iyi tam denk gelmiş :D

• Ya kusura bakma ciddi cevap vermedim ama o sırada buna gülüyordum.Türk milleti çok acaip :D

• oo iyimiş :D

• seni hınzır:))

• :))

• Neler feda ederbilirsin bunun için? :D

• bilmem :D mutlu olsunda

• pastanın içinden gecelikle çıkarsan çok mutlu olacağını düşünüyorum kişisel fikrim

• tamam oldu dedim :D

• :D kişisel fikrim dedim :DD

• oldu :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen varsınya mutlu olması gerekir en güzel hediye sensin onun için :)

• Sürprizi nasıl yapacağını bilmem hani ortak arkadaşlarınız falan varsa o şekilde hoş bir cafede bir sürpriz hazırlayabilirsin de, hediye olarak bir kutu al hazır kutular satılıyor onların içerisine de ;

- Fotoğraflarnızdan çıkartıp arkasına romantik bir şeyler yaz,

- Kalpli değişik çikolatalar alabilirsin

- Yine küçük bir kutu alıp hergün açıp bir tane okusun diye notlar yazabilirsin,

- Sevdiği çizgi film kahramanının peluşunu al,

- Asıl hediyeni de al, saat gömlek vs.

Ben denedim biraz pahalıya mâl oldu ama çok mutlu olmuştu, kurban olurum ona :))

• tesekkur ederım :D

• hadi bakalım kolay gelsin o halde :D

• oo en çok onları yapcam zaten ayıpsın ormantik olcak :D

• Öncekileri Göster
  • pastadan çık.

Yükleniyor...