Erkek arkadaşıma doğum günü sürprizi

Erkek arkadaşımla 3 aydır beraberliğimiz var 1 ay sonra doğum günü sürpriz yapmak istiyorum çok mutlu etmek ıstıyorum sizce ne yapabılırım düsüncelerinizi öğrenebilirmiyim.?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen daha yeni soru sormadınmı, birinden hoşlanıyorum nasıl elde ederim sevip sevmediğini nasıl anlarım diye?

• Parfüm alabilirsin. Gömlek vs alabilirsin.

• Öncekileri Göster
    • işte yapınız gereği siz öyle fazla hissetmeye meyillisiniz :) Ben şahsen çok hatunların üstüne düşen bir adam değilim mesela..

Herkes farklı farklı bu hayatta. Herkesden çok aşırı ilgi beklemeyin.

• tamam.

Erkekler Ne Diyor 8

• Mesala bir tane saat alıp . Saati durdur ıcerısınde tarıh olsun ve ilşkniizin başladigi tarihe ayarla saate felan. Geldigi zaman koluna tak ve zaman senınle durmustu sımdı tekrar akmaya basladı tarzında bisi cok ıyı olabılır.

• olabilir bide ben video çektim sokaktaki insanları falan Doğum günün kutlu olsun gamze senı cok sevıyo falan dedım bu videoyu flash belleğe atıp sinemaya götürsem orda en sonra açsalar nasıl olur ?

• Öncekileri Göster
    • yaratırız sorun mu

• benim savundugumu dıle getırıp soru eki eklemek farkli .

• Kaçıncı sorun bu yaa :d Ona doğum günü süprizi dansöz oynat :P

• sen gel bari bir kıyak yap ?

• Öncekileri Göster
    • Anca beklersın :D

• Bende onu diyorum zaten şekerim :D

• Neler feda ederbilirsin bunun için? :D

• bilmem :D mutlu olsunda

• link Bunu alabilirsin.

• oo iyimiş :D

• Ya kusura bakma ciddi cevap vermedim ama o sırada buna gülüyordum.Türk milleti çok acaip :D

• iyi tam denk gelmiş :D

• pastanın içinden gecelikle çıkarsan çok mutlu olacağını düşünüyorum kişisel fikrim

• oldu :)

• :D kişisel fikrim dedim :DD

• tamam oldu dedim :D

• hediye aldınız mı almadıysanız önerim var

• Buyur ?

• yok sorunun üzerinden 11 gün geçmiş geç mi kaldım diye sorayım edim ona göre öneri söylerim

• söyle

• seni hınzır:))

• :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen varsınya mutlu olması gerekir en güzel hediye sensin onun için :)

• Sürprizi nasıl yapacağını bilmem hani ortak arkadaşlarınız falan varsa o şekilde hoş bir cafede bir sürpriz hazırlayabilirsin de, hediye olarak bir kutu al hazır kutular satılıyor onların içerisine de ;- Fotoğraflarnızdan çıkartıp arkasına romantik bir şeyler yaz,- Kalpli değişik çikolatalar alabilirsin- Yine küçük bir kutu alıp hergün açıp bir tane okusun diye notlar yazabilirsin,- Sevdiği çizgi film kahramanının peluşunu al,- Asıl hediyeni de al, saat gömlek vs. Ben denedim biraz pahalıya mâl oldu ama çok mutlu olmuştu, kurban olurum ona :))

• hepsini yaptım ben biliyo musun :)

• Öncekileri Göster
    • hadi bakalım kolay gelsin o halde :D

• tesekkur ederım :D

• pastadan çık.

Yükleniyor...