13 gundur adet olmuyorum antidepresan hap kullaniyorum acaba bunun bir etkisi varmidir?

Vavinfatma
Meraba benim acil bir yardima ihtiyacim var 13 gundur adet olmadim antidepresan hap kullandim 4 5 gun... adetim gecikti acaba bunun bir etkisi olabilirmi ve ayrıca karnimda ve kasigimda aşiŕi agri var bellimde cok agriyo acil lutfen bekliyorum tesekurler simdiden
13 gundur adet olmuyorum antidepresan hap kullaniyorum acaba bunun bir etkisi varmidir?