Güzel ve bakımlı görünmek istiyorum, neler yapmalıyım?

Yardımcı olur musunuz? güzel ve bakımlı görünmek istiyorum sizce neler yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güzel ve bakımlı olursan, güzel ve bakımlı gözükürsün :)) içten dışa temiz ve uyumlu giyin. rahat olacağın şeyler giy. bakımlı olucam diye de içinde rahat olamadığın şeyleri giyme. aşırı parfüm kullanma. sade ve şık olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• - Kişisel bakim- Modayi takip etmek- Gösterişe önem vermek- Bakimsiz sokağa bile çikmamak- Kişisel gelişim- vs. vs.

• herkesin dediklerini oku da birde spor yap :) Spor insana dinçlik kazandırır, boy kazandırır :) Ve erkeklerin daha çok ilgisini çeker sporcu kızlar :)

• Kızların çoğu zaten bakımlı ve güzel görünmek için kozmetik ağırlıklı olarak devam ettirirler..Zayıf ise kilo almaya kilolu ise kilo vermeye...Kısaca nasıl diyeyim..Bir arabanın bakımı nasıl anlıyorsak seninde anlaman gerekir.Sen bakımlı bir erkeğe bakarsın...Bakımsız ve yakışıklı olmayan erkeğe bakmazsın.O zaman düşün ki ona göre denk alıp bakıma başlayabilirsin...

• Güzel şeyler düşün, güzel ol.

• bu soruyu bana sor sen oncelık le gıyım kusam dan başlıcan ten rengın nedır bılmıyorm ama guzel basıt şık kıyafet saçları boyalı ya da fonlu kaslar duzgun alınmıs olması lazım cok az bır makyaj oje yı sewmıyorm . oşekılde basıt mı oldu ne :D

• açık tenliyim kahverengi gözlerim ve hafif kıvırcık uzun saçlarım var tabi birde nefret ettiğim çillerim

• Öncekileri Göster
    • dogustan guzelsndr zaten bosa cabalama ben kıvırcık saclı kızları ccook sewıyorm :D yanlıs anlama

• teşekkür ederim :D

• bakım lı olunca güzel görünürsün.

• oncelikle nasıl bir giyim tarzın ve nelerden hoslandıgını yazmalısın

• spor giyinirim genelde
      renkli pantolonlar ve hoş tişortler çok makyaj yapmam sadece göz kalemi ve dudak koruyucusu

• hmm guzel ya işte kendine yakıstırmak onemli bence

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçlarına özen göster. Tırnakların bakımlı olsun. Giyimine özen göster.

• hafif makyaj hafif bir glumseme saclra daldalı fön guzle kıyafetler giydinmi sana yakısan olur bu iş spor ve tabiki

• teşekkürler. giyim tarzım iyi çoğunluk beğeniyor

• r.e ozmaan yuz bakımı oldumu yeterli sporada gerekli tabii

• bebem çok bakımlı bir kadınım sabah uyanır uyanmaz rutinlerim başlar. ama saçıma ne fön çekerim ne maşa yaparım. elleme saçların şekil almaya müsaitse elinle ver şekil. ben ıslakken doluyorum etrafında sonra kurutuyorum. saldıgımda maşalı gibi doğal iri dalgalarım oluyor.makyaj kesinlikle yap. çillerini fondotenle kapatabilirsin, görünümü azalır. çok ince bir kat fondoten ve sorunlu bolgelere uygulanan pudra ile yüzün daha canlı daha güzel görünür. kaliteli markalar kullan. eve gelince makyajdan kesinlikle kurtul. haftasonları tırnağındaki ojelerden kurtul onlara bakım yap. kolundaki tüylere kadar tüm tüylerinden kurtul. sabah uyanır uyanmaz duş al ve güzel kokulu losyonlar kullan. mutlaka kese yap. ayakların için topuk törpüsü al. ayaklarını kremle ve tırnak rengınde oje ya da french yap.

• bence temiz olmak bakımlılıktır

• parfüm kullan,hafif makyaj yap ruj ve rimel olabilir,saçlarına özen göster en önemlisi de bu çünkü saç bir insanı çok farklı gösterebiliyor:) e bir de temiz ol..

• dogal gorunmeye calıs..mesela sacında bunu belli et...asırı makyaj yapma,kıyaftlerıne dkkat et

• tırnakların saçların yüzün temiz olsun bakımlı olsun saçlarının kırıklarını aldır şekilli olsun. kıyafetlerin temiz ve şık olsun. makyajın abartılı olmasın..gülümsemen eksik olmasın.

Yükleniyor...