Emir altında çalışmayı sevmeyen bir insanım bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

orhan970
Merhaba arkadaşlar ben yarın itibari ile sözleşmeli olarak belediyede iş başı yapacam lakin ben emir altında çalışmayı seven bir insan değilim ve bu durumdan çok şikayetçiyim bu durumdan kurtulmanın bir yolu varmıdır kendi işimi kurmak istiyorum ama birikmiş param ve kredi çekme imkanım yoktur ancak sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının 15.000 geri ödemeli devlet destekli gelir getirici proje destekleri var ama bunada iki tane kefil istiyorlar kefili nerden bulacağım hadi buldum diyelim nasıl bir gelir getirici proje hazırlamam lazım ya lütfen bu yazdıklarımla ilgili aklına doğru düzgün çareler gelen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim lütfen gereksiz yorumlarınızıda kendinize saklayın
Emir altında çalışmayı sevmeyen bir insanım bu durumdan nasıl kurtulabilirim?