Kürtçe bilmiyorum evleneceğim kişi Kürt olup bana Kürtçe öğretebilir mi?

ZerdüştKürtKızı
Kürtçe öğrenemedim. Evleneceğim adam Kürt olup Kürtçe öğretmesini istiyorum. Bunu yapacak kocayı nerede bulabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Sorunla ilgili yorumlar bekliyorum bağlantısız ırkçı kokan sorularınızı kendinize saklayın! Ne soruyorsan onun cevabını verin! Yoksa gelmeyin boşuna. Kendinizi küçük düşürüyorsunuz
Güncellemeler
+1 yıl
Otuzuna gelip laf sokup engelleyen kesim var ne kadar inkar ederseniz edin dilimiz ve kültürümüz canlı ve ayakta ve bende Kürt biriyle evlenirim ancak.
Kürtçe bilmiyorum evleneceğim kişi Kürt olup bana Kürtçe öğretebilir mi?