Adanalılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

soru kopya bir soru benim aşağıda ki bayan sormuş konya lılar hakkında peki adana hakkında ne düşünüyorsunuz..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bi adanalıdan her zaman övgüyle bahsederim. en sevdiğim arkadaşlarım adanalıdır. havası bşka insanı bambaşka apayrı bi dünya yaa adana. çok severim çok

• bende seni en iyi cevap seçerim helalll:))))

• eyvallah :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Adanalı insanlar mert insanlar genelde, fikri sana uymasada açık sözlü oluyorlar

• ne diosun dostum sen ya:)

• Öncekileri Göster
    • bak halaaaa :D

• çemkirmiom yaa:Pp

• "Adanalı'yık, Allah'ın adamıyık" sözü gelir hep aklıma=)

• genelleme yapıyorum tabiki herkes aynı değildir ama libidosu tavan yapmış,zengin erkek bulduğunda havada kapan bayanlarıyla meşhur bi kentimiz

• biri canını yakmış sanırım:pP

• yok ondan değil ama adana hatay kızları çok can yakar. mağdur olmamak için yaklaşmam

• :))

• askerliğimi orda yaptım yerlisi çok küfürlü konuşur biraz kabalar ama severim samimiler

• ben adanalıyım

• adanalıh allahın adamıyıh dı sanıırm :D

• adana lı arkadaşım yerlisi bizden pek farkı yok oda insan bende :)

• Allah'ın adamı. Sevemedik birbirimizi link

• YUHH YANi.))

• Yakarım ülen :d

• yak ülenn:)

• adanalıyık allahın adamıyık daha ne olsun :))severim kerataları.. ister istemez :)yalnız bazıları da uzak durulacak tipler.. malum gazetelerin 2. sayfa haberleri hep adanaki garip olayları konu alır...

• Dürümleri olan insanlar.

• benim ev arkadaşım adanalı kebap ustası. Adananın yerlisi 10 numaradır. ama fellahlarından dinlen dinlen kaç. ikinci ünv. benim bunu öğrendim.

• ben fellah degilim adananın yerlisiyim ama fellahlar arap olur ama süper insanlardır ve yemekleri 10 numara..

• ben kaçarım fellahlardan:D yapacak bişey yok... herkesin bakış açısı.

• Valla üniversite ve askerde tanıdığım adanalıları sevdim ama genelleme yapamam çünkü çok karışık bir yer sadece anadolu değil bir çok yerden göç almış bir şehir hatta bir çok gazetede vukuat olayları da adanadan duyuyoruz

• Adamlar kebaptan anlıyor beyler...

• tanışalım mı

• Heheh, olm helecan yaptım lan :(((8

• aman adanalı canım adanalı:D

• Nefret ederim, karşılaştığım hepsi sapık ve karaktersizdi. Kız-Erkek. Biri Adanalıyım dedi mi iki defa düşünürüm. Adana'dan adam çıkmaz demişler. Doğru bence. Genelleme yapıyorum çünkü karşılaştığım hepsi öyleydi..

• hahahaha:DDD

• adanalıyık allahın adamıyık demezler mi bide

Kızlar Ne Diyor 11

• Fettah olurlarrr

• Aman adanalı,canım adanalııı..İyidir iyi.Güzel ülkemin her insanı iyidir:)

• ünide adanalı arkadaşım vardı 3 kere adanaya gittim iyi sıcak kanlı insanlardı ama halkın içine karışmadığım için benim yorumlar pek gerçeği yansıtmaz ama 3 gezimde de kötü bişey basıma gelmedisunu da söyleyim adanaya gittiğin mevsim çok önemli istanbulluysan! bir kere temmuzda gittim baygınlık geçirdim 1 günde cehennemmmm

• ünide çok adanalı arkadaşım vardı anlaşırdık ama sanki biraz kaba oluyorlar :) sen alınma üstüne

• olurlar evet şiveden genelde

• tek bir adanali taniyorum oda biraz sapik onun icin iyi seyler dusunmuyorum

• :)))

• memleket olarak insanları kategorize etmesem de tanıdığım adanalı sevdğm arkdşlarım var.

• Adana'yı sevmem ama Adanalı iyidir.

• İyi insanlar.

• Anam adanali. Iyidir iyi.

• düşünüyorum düşünüyorum düşünn.. :D

• DÜŞÜN DÜŞÜN...

• 3.sayfa haberlerinin başrol oyuncuları genelde Adana ve Samsundan çıkıyor ne hikmetse :)

Yükleniyor...