Karıncalara bir çözüm

Mutfağımızı işgal eden karıncalar var. süpürüyorum, tuz döküyorum geldikleri yere iki dakika sonra bakıyorum tuzun üstünden geçiyorlar yine bir ordu oluşmuş mutfakta... Var mı karıncalara çözüm önerisi olan?

Güncellemeler:
Nane tuz limon kolonyası bebek pudrası hepsini aynı yere boca ettim sorun çözüldü
ZAFER BENİM

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ciktiklari yere bebe pudrasi dok.etrafina pudra dokerek faydasini gorebilirsin - pudra ustunden gecmiyorlar

• :)

• Sadece bebe pudrasi yeterliydi oysa..

Kızlar Ne Diyor 7

• Nane koy oralara gelmezler :)

• nanenin üstünde dolaşıyolar

• tamam :)

• deniyorum hemeenn

• Öncekileri Göster
  • yuvasına japon yapıştırıcı dök

• Eczanelerde karıncalar için bir tane toz var, o çok etkili, sarı bir kutusu vardı..

• yaa sorma günde 3 öğün düzenli yiyoruz hahah:))

• :D karınca ilacı denedin mi ?

• o konuda bir fikrim yok maalesef :)

• yok ki, alamam da şu an. sinek ilacı olur mu?

• limon kabuğu koy,nefret ederler

• yok mu elektrikli süpürgenin hortumu şekerim. :D yazık ama ya la :(

• hal hatır sormaya gelmezler :D vardır bir şey. :P

• yok kırıntı falan daha dün temizledim süpürdüm sildim ya ketçap vardı ona gelmişlerdi kaldırdım hala geliyorlar

• o zaman mutfağını bok götürüyor ! :D abi kırıntılara gelir olnar. temizle bir mutfağı

• Öncekileri Göster
  • bulursan formül biz de alalım:/

Erkekler Ne Diyor 6

• karınca duası var la sakın öldürme berekettır

• Karıncayiyen besle evde

• bizim eve akın etmişlerdi gittim böcek ilacı aldım sıktım her yere 1 gün sonra yer ölüü karıncalarla dolu :/

• sana bir kupada vermek lazım simdi :)

• Zirai ilaç satan yerlerde satılan bir ilaç var sordun mu söylerler direk.5 litre suya karıştırıp sıkıyorsun.Tertemiz eder. Garanti

• sinek ilacına 100 çeker.Dene gör.sinek ilacını sıkarsın sadece olanlar ölür .Bu ilaç yuva dağıtıyor :)

• Sinek ilacı var olur mu

• karıncalar kendilerinin 10 katını taşıyablrmiş iki üç tanesini yapştır bantla işleri görsünler.

• silikon sık geldikleri yere

Yükleniyor...