Kızlar, Sevgilim değil ve beni zorla öptü ne yapmalıydım?

Gizli Üye
bir kafeye gidecektik ama yasadigimiz yer kucuk o yolda onde yuruyodu telefonla konusuyoduk ben arkasindaydim evinin onune geldi apartman girisinde bekle kimse gormesin ben yukardan bisey alip donecem dedi evde de yengesi vardi girdim bekledm indi aşagiya tuttu gel benimle dedi hayir dedim zorla tutup cekti gel vallahi konusacaz dedi kapı da kilitliydi bagirmadim tamam cikiyorum dedim çatıya ciktik arkami döndüm sarıldı saclarımı kokladı öptü neye ugradigimi sasirdm sonra sevgilim bile degilsin birak beni yoksa rezil ederim seni dedim tuttu öptü işte simdi sevgilinim dedi bagirdim tamam gel inelim dedi elimi tuttu birak ben inerim dedim sonra gel kahve icelim bir yerde dedi ben eve gidecem dedim sakın dedi tanidik birini gorup konustu hizli yuruyup kacmaya calistm kostu yetisti ara sokakta sola donersem evimin yoluna girmis olacaktm sakın oraya donme dedi kosarak dondum yetisti bana tuttu kolumu gel sokak ortasinda zorlama beni dedi ilerledim mecburen cunku babamin genelde gittigi kahvenin yakinlarindaydik ara sokakta kucagina aldi diger sokaga kadar tasidi bagirdim indirdi eve gitmem lazim dedikce kahve icecez dedi niyetini anladigim icin asla kabul etmedm aslinda arkadasca bulustum yani onu da ben gibi dusunuyo saniyodum surekli seviyorum seni diyodu ama inanmiyodm orda hep soyledi bakiyodu gozume seviyorum diyodu gözümden öpüyodu yanagimi skıyodu ellerimi tutuyodu bazen otururken kafami gogsune yasliyodu o sira kafami yukari kaldirip dudagimi opuyodu bagirmiyodum kendimi insanlara rezil etmek istemiyodum cnku her yer tanidik dolu sadece ya elimde yuzumu kapatip opmesini engelliyodum ya da yuzunu itiyodum birak gideyim diyodum ama hic bir sekilde birakmiyodu arkadan sariliyodu ve ellerimi tutuyodu en son motor getirtmek icin telefonu aldi konusurken kosup kactim yakaladi gene kactim gene yakaladi en sonunda kapatti telefonu allah askina yeter birak gitmem lazim neden anlamiyosun dedim tamam dedi yaklasik 3 saat mecburen kaldim yaninda ve simdi kendimden igreniyorum.
Kızlar, Sevgilim değil ve beni zorla öptü ne yapmalıydım?
7 Cevap