Cinsel istismar nedir, neleri kapsar?

Şavk_
evet..
Akpnin rezil önergesinden sonra insanlarin yaptiklari;
rastladigim cogu yorum kisilerin cogu sey gibi "cinsel istismar" konusunda da bilgi sahibi olmadiklarini gözler önüne seriyor.
ben de bu durum bu baslik altinda degerlendirilsin, konusulsun diye düsündüm
isin dogrusu maksadim dikkat cekmek konuya.

nedir cinsel istismar?
tecavüzcüleri/tecavüzleri kapsamiyormus güya, hangi cinsel istismarlar söz konusu? zira sonuc olarak örtpas edilmesi daha kolay bir hale gelecek olan bir takim cinsel istismarlar söz konusu önergede,
ne diyorsunuz, buyurun?
Cinsel istismar nedir, neleri kapsar?