Şu kadın kadar güzel olsaydım nolurduuu :)

link çok beğeniyorum ya çok tatlı bir kız keşke bunun kadr güzel olsaydım :(

Güncellemeler:
pekiii arkadaşlar bu nasıl link
bunu da beğeniyorum gözlerim buna çok benziyo :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güzellik görecelidir be arkadaşım sana göre güzel bana göre değil ben esmer kızlardan hoşlanıyorum. öyle kumral sarışın sanki rengi solmuş gibi geliyor bana mesela link işte güzel diye buna derim:)))

• bu da güzel :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Güncellemendeki kadında çok güzel.

• evet ve iri braz da :) krpklerm de uzun

• Ela yani.

• gözlerm ona benziyo benm

• yav güzel kardeşim nerden buluyorsun bunları kadının yüzü kaşık kadar eminim sen bundan güzelsindir:)))

• haklısın :)

• dediğim gibi güzel kardeşim güzellik görecelidir sen güzel diyorsan sana göre güzeldir.önemli olanda bu sen boşver herkesin görüşünü.bana sorarsan şöyle söyleyim sana 6 tane kız arkadaşım oldu şimdiye kadar ve hepside esmerdi yani bana göre güzel olanda sana göre değildir .nerden biliyorsun belkide sen bana göre güzelsindir:)))

• yok ya değilimdir :D

• 2. linkteki güzel bak vucududa ıyıse tamamdır.

• tamam gonder gelsın

• iyi iyi :D

• Sor bakalım ''gülme Lann aşık olacam şimdi'' demek istediği bundan başka biri varmıymış?

• sana kendini güzel hissetirecek mutlu edecek bir sevgilin yokmu senin durumunda işine yarayabilir yani sen kendini güzel blmuyo olabilirsin ama o güzel buluyodur

• galiba öyle oluyor

• ayhen bende çok fazla değer veriyorum çok fazla önemsiyorum da o zaman sorun sende değil ya iyi niyetini görüp seni sürekli kullanıyolar

• ben insanlara çok değer veryorum kendmden çok sonra da ağzıma sıçıp brakyolar

• Öncekileri Göster
  • hoş bir kız ama ben her zaman esmer ve kumralları severim renkli gözlü olmasın bir zahmet ne o kedi gibi gözler.bu arada kendi resminide koysaydın bakardık ne kadar benziyosun.

• yok ela güzeldir.hoştur yakışır kadına.

• ela da mı renkli sizce ?

• bikere veysene banada veysene :D

• çok komkk

• yüzündeki boya tabakasını sıyırınca altından çıkacak olanı merak ettim doğrusu e eee senide göreydik ?

• niye ya ne olacak ki valla bak diğerlerini bilmem ama biz adam yemiyok burda :D

• boşver :D

• gülüşünü yirin bunun :(

• evet de evli olduğunu öğrendiğimde tüm dünya başıma yıkılmıştı :(

• çoktatlı dmi :)

• belkide öylesindir güzellik göreceli bir kavramdır arkadaşım insan kendini nasıl görmek istiyosa öyle görür

• en güzeli ya ne takıcan amann ooff salla boşkoy gitsin :D knuşmk istersn ekle arkdşm ben şimdi müsadeni isticem biraz hava alıyım dışarı çıkıyımda

• haklsn takmıcam artk :)

• aferin :) başkası senin farkına varamadıysa senin suçun değil bu hem unutma millet bakmasını bilmiyosa sen daha ne yapacaksın

• Öncekileri Göster
  • ben bakmazdım sana o zaman neyi guzel bu kadının.

• nesi çrkin be

• google bunu mu demek istediniz : link

• kendimle celısmemle ne alakası var simdi bazı ınsanlar guzeldır ama simdi o ınsanın guzellık anlayısı da onemlı yanı . pacalarınızdan dedıgımde direk ona karsı olusturulan bır yargı yok farkındaysan veya sana karsı belilri bir gruba hitaf edilmis soz dizileri. Ama ben sunu dusnuyorum acıkcası taylor swfit ve scharlett bir ınsanın sarısın sevmesı ıle alakalı olmayıp guzel bulunması gerekenler ıcınde oldugunu dusunuyorum. Tabi bunların hepsı benım öz elestırım.

• kendinle çelişen bir yorum yapmışsın farkındaysan

• "pacalarınızdan akan kıskanlık hormonları cevreye zarar verecek konuma gelmez umarım gercı zevk meselesi ben sade guzellıkten cok sevımlılıgi seven biriyim." asagıdakı yorum aynen bunları dıle getirmisim @vampirelady bir daha okursanız da net anlayabılecegınızı dusunuyorum.

• Öncekileri Göster
  • iyiki olmamışsın. güzellik başa bela

• Seni hemen ben kapardım, sabah kapında nöbet tutardım akşam gözlerine bakarak seni uyuturdum...Gece ataşimle uyandırırdım.. Fazla yazmayayım gerçekten o olursun da bana koşarsın :)

• tamam uzatma :D

• Biliyorum bana güleceğini, bak sende seni sevene gülenlerdensin.. Ama gözlerine bakmayayımmı sevmeyeyeimmi robot halindemi durayım senin karşın da yok be canım öyle olurm desem yalan konuşurum.. Senin en ince ayrıntılarını dahi sever ve okşardım

• hahahaaaaaaaa :D

• bence hiç güzel degil

• Bu daha iyi ilkine gore ama mukemmel degil :)

• link bu nasıl :D

• renkli goz acık ten pek sevmem esmer kara kas karagoz daha iyidir jessica alba mesela buna göre bence daha guzel :) he diosanki sarısın illa elisha cuthberth :D

• Öncekileri Göster
  • Keşke

• keşkeeeeee :D

• Allah sahibine bağışlasın abla kim ?

• miranda kerr

• o kadarda güzel degil bence

• yoo degil sen tatlı kadın görmemişsin alexsandra stan in resimlerine bak orada görürsün tatlılıgı

• hadi be tatlılığı yeter ben güzellikten demiyorum çok sevmli durmuyo mu :) kadnsı değil çok şeker

• hiç etkileyici bakmıyor. ayrıca burnu çok büyük. ağzıda öyle.

• gerçekten tipim değil eminim bende onu tipi değilimdir. sen söylemeden söyleyeyim.

• miranda kerr

• bu kadının adı ne.

• Öncekileri Göster
  • Peşinden koşan çok olurdu.

• hehe :) doğrudur

• bahtın güzel olsun gülüm

• bi camila davalos değil.

• şükret.

• oda kötü çok bahtsızım :(

Kızlar Ne Diyor 10

• Mila Kunis hoş bir ablamızdır genel itibariyle

• illa Voctoria's Secret mankenlerinden birini güzel diye örnek göstereceksen ben Doutzen Kroes taraftarıyım. Her birşeyiyle hoş bulduğum tek manken herhalde. Miranda'nın suratını beğenmiyorum kamyonun arkasına çarpmış gibi.

• aynen çok çirkin bencede miranda doutzenin yüz hatları ise mükemmel

• miranda evet mila hayır.

• benim beğendiğim tipler değil ikiside

• İkisini de sevmiyorum

• kadınlar şarap gibidir yıllandıkça güzelleşir.takma kafana :)

• inş bende güzelleşrm çirkn ördek yavrusu misali :D

• ben senin amacı çaktım.. :)))) burdan kızı yayınlıyosun sitede ki sapıklar dadansında senin senin sevgilinle ilgilenmesin diye :)))) çok çakal gördüm seni :)))

• çok gülmüş ondandr :)

• o sorunun kaldırılma sebebi başkasının profilini izinsiz paylaşmasıydı .

• yalnız ben bu yorumu başka souya attım soruyu kaldırdılar :))))) pardon canım :)) kız güzel ablası :) ama gülerken 20 yaş dişleri gözükenleri sevmiyorum :)))

• hersey güzellik degıl bee ama hoş kızmış

• aaa benişmde gözlerim buna benziyo :d

• evet :D

• linki açmadan önce aklımdan mirandayı geçirmiştim:) gercekten cok guzeel

• dimi ama :)

• ah yavrucum kafa gitmiş senin :(

• evet gitt sanrım :)

Yükleniyor...