Hiçbirşey indiremiyorum!!!

Merhaba.Ben ne zaman birşey indirmeye çalışsam Free Download Manager is not properly installed! Please reinstall Free Download ManagerIf you want to dowland with your browser please remove “npfdm.dll” file in the Plugin directory of your browser Error code:80040154hatası geliyor. Nasıl düzeltebilirim? Acil yardım edin lütfen.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Yüklü olan programda hata var ve ya yeniden kurmalısın ya da kaldırmalısın. Kaldıracaksan eğer enson kullandığın tarayıcı eklentilerine bak ve eklentisi kalmamış olsun. Sorun olursa yaz cevaplarım.

• Tarayıcı eklentilerine nerden ulaşabiliri?

• Öncekileri Göster
    • rica ederim.

• Teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 5

• ne indiriyorsun ki,müzik indiriyorsan youtube dan vid to mp3 e linki kopyala indir,İstediğin parça,jenerik,soundtrack ,şiir kolayca bulabilirsin,film indiriyorsan orbit i dene,izlediğin herşeyi kolayca indiriyorsun,güzel programdır

• skype vs indiremiyorum

• o zaman programlarını sil,direkt olarak sitelerden bul windows gezgini kendi indirir.

• yardımcı olabilirim istersen

• lütfen.

• Öncekileri Göster
    • Denerim tekrar teşekkür ederim :)

• windows xp için anlatımı link

windows win7 için anlatımı link

• yeniden kurman lazım programı eğer bunu kullanmak istiyorum diyorsan link burdan indirebilirsin. bence internet download manager kullan

• tarayıcı sil tekrar kur XD

• IDM kullan

• Pek anlamıyorum bilgisayardan ne yazıkki.Biraz daha açabilirmisin

• Öncekileri Göster
    • google ya internet download manager yaz downloada bas

• Şimdi de Dowland was transferred to Free Downland Manager...
      Please use "Back" button to go back. hatası verdi

Kızlar Ne Diyor 1

• sağda solda tikli bir seçenek yok mu indirme sayfasında.dowloand manager la indir yazan. o tiki kaldır

• malesef

Yükleniyor...