Sevgilim benden sürekli birşeyler saklıyor sonradan söyülüyo bende ayrıldım sizce doğru yapmışmıyım ?

Gizli Üye
1 yıllık bir ilişkimiz var sanaldan tanışmıştık farklı şehirlerdeyiz sadece 1-2 kere görüştük bu aralar hep benden bişeyler saklayıp sonra söylüyo bana facesini dondurduğunu söylemişti ama bugün girip baktığımda beni engelleyip sonradan engelini kaldırdığını gördüm ona sorduğumda sınava hazırlanman için yaptım falan dedi bende ayrıldım sizce doğru yapmışmıyım
Sevgilim benden sürekli birşeyler saklıyor sonradan söyülüyo bende ayrıldım sizce doğru yapmışmıyım ?