Evlendikten sonra eşinizin fit bir vücuda sahip olmasını ister miydiniz yoksa zayıf olması yeterli mi?

Gizli Üye
Yani normal kilo da olan birinin fakat göbeği sert olmayan hafif yağlı bir yapısı olan bir eşiniz olması normal midir? yoksa karın kaslarını çalıştırıp daha sert fit bir karna mi sahip olması daha çok hoşunuza gider? umarım sorumu anlamışsınızdır
Evlendikten sonra eşinizin fit bir vücuda sahip olmasını ister miydiniz yoksa zayıf olması yeterli mi?