Sevgiliye yapılacak doğum günü sürprizleri...

sevgilimin bir kaç ay sonra doğumgünü güzel bir sürpriz yapmak istiyorum.sizce neler yapılabilir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer maddi durumun iyiyse herhangi bir cafe veya club kapatıp arkadaşlarını çağırabilirsin.. Ona da doğumgününü hatırlamamış gibi ben ark cafedeyim sende gel takılırız diyebilirsin.2.olarak evde ona mumlar ve güller eşliğinde güzel bir süpriz hazırlayabilirsin .. Sadece ikiniz.. Bu onun daha çok hosuna gidecektir.. Onun için en büyük hediye sensinn..

Erkekler Ne Diyor 5

• sevdiği arkadaslrını kız arkadaşları ile fazla olmadan 6-8 kişiyi geçmesin. bir mekan da sürpriz yapabilirsiniz.

• Sana ilk cikma teklifi yere davet et..ilk burda girdin hayatima hep hayatimda olmani istiyorum de..saril..op..dogum gununu kutla

• Sizin icin ozel bir mekan sec

• orayı yıkıp yeni başka bir mekan yaptılar yaa :)

• Sevgilin ne tarz şeylerden hoşlanır mesela sporla mı içli dışlıdır yoksa müzikle mi?

• aa hiç bu yönden bakmamıştım.
      Tiyatrocuyla tanıştırmak çok iyi olurdu ya ama zor tabiki.

• Mesela sevdiği bir tiyatrocu ile tanıştırabilirsin tabi zor . En sevdiği şarkıcıının albümünü al bence sevinir. Arayıp bulamadığı birşeyi bulmaya falan çalış

• müzikle birde tiyatroyla ilgili rol bile aldı geçenlerde.

• tangayla karşıya kapıyı açınca

• vay be ... benım 3 gun sonra .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...