Göğüs dekoltesinin ölçüsü ne olmalı ?

Akşam bir yemeğe çıkıcam ancak bacak dekolteli giyemem, boyum kısa :)Göğüs dekoltesinde göğüslerim 95 C cup zaten, yani çok ta abartı olmasın istiyorum.Bunun ölçüsü ne olmalı düşünüp duruyorum.Burdan da sorayım bakalım, cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Böyle birşey çok mu iddialı olur ?
Sütyensiz kullansam, sadece bacak ve sırt dekoltesi ile ? link
Karar verdim, bunu alıyorum.
Bir kulp bulacak varsa hemen bulsun, sonra çok geç olacak :))) link
Tamamdır, alıyorummmm...
Bu elbise likralıymış ama yine de göğüsleri çok belli edebilir, 95 C için çok esner ve içini belli eder, birde sütyen olursa çok büyük durur, hoş olmaz, ama neticede anneyim ben, göğüs uçlarıgizlemek için bunu hediye istiycem link , yoksa olmaz tabii kide...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Boyun kısaysa kısa giy işte, göğüs dekoltesi abartılınca fazla hafif bir görüntü oluşuyor.

• Hayır bu da dekolteli ancak sırt ve bacak dekoltesi daha iddialı duruyor.
      Straplez ya da askılı bir elbise düşünüyorum, kolsuz olsun yani.

• Bu elbise göğüs dekoltesiz mi yani ?

• Ben teşekkür ederim.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 55

• memelerin çok büyük.ona gire bir model seç.fazla abartıya kaçma dekoltede.zaten memelerin büyük,bilerek açmış atmış ortaya memelerini demesinler...

• göğüslerin fazlaca iri..ne giysen dikkat çeker.dekolteyi abartma ..çünkü en ufak dekoltede bile memelerin dışarı fırlar...

• birinci elbise çok güzel ama karşındaki kişiyi tanıdıktan sonra deneyebilisin,ikincisi oldukça güzel ve zevkli...:))))

• hocam, ablam sizinle özel konuşmak istiyorum. kocanızdan neden boşandınız? çok mu üzüyordu sizi?

• gercekten hayran kaldım zevkinizee stilist olmalısınızz bence

• yakışır bence

• seçimindeki zevkine bayıldım bence yakışır.

• link şu çok süpermiş böyle giyin akşama

• link bak bu on numara

• çok güzel de göğüsleri öyle tutmak için sütyen şart, sütyen olursa sırt dekoltesi olmaz filan... Yani zor benim için, birde dışarda sonuçta, düzgün durmaz, yanlardan firikik veririm galiba.
      Bundan vazgeçtim yanii...

• Transparan her zaman. 1.0 öndedir.iyi seçim :))

• hayırlı olsun

• güzel :) Ama hani bunda göğs dekoltesi yok ki :D :P boyun kaç santim ki? kısa demişsin ama.

• ALTINA SÜTYEN TAKCAN DİMİ:) LİNKDEKİ KADINDAYOK ÇÜNKİ:)

• evt ölede ama yinede büyük ve diktir belli edebilir.. işe yarar ama gb görünüyyor çamaşır giymek saçma olur zaten böyle elbise altına kilot giyersin sanırsam:D

• Bu elbise likralıymış ama yine de göğüsleri çok belli edebilir, birde sütyen olmaz bence.
      ama neticede anneyim ben, göğüs uçlarım büyük, bununla kapatırım mutlaka link , yoksa olmaz tabii kide...

• Adam aç kalır bu elbiseyle.sen kenedeni nasıl rahat hissedersen onu giy ònemli olan senin zevkin sutyensiz giymen fena fikir değil dekolten bir yerde olsun ya bacak ya göğüs ya da sırt.

• güncelleme: karşınaki direk üstüne atlayabilir böle bir elbisede, ya da adamın kasıkları patlar :)

• iddialı olmak güzel aslında ama karşındakinide düşünmek lazım, :) yazık çocuğa :)

• :))) Okadar iddialı olmamak gerekiyormuş :)))
      Zamanla bizde tecrübe ediyoruz, haklısın...

• seninle olmak insanı gençleştirir

• Çok şanslısınız

• 69,90 a erkekleri ayran budalası yapıyonuz ya alacağınız olsun erkekler sızde gorun lan halımızı :( 1500 lıralık takım gıysek aynı takım aynı takım

• Siyah elbise çok iddaalı, kendine güveniyorsan giyebilirsin..

• Yok bu elbise çok güzel ama fazla iddialı.
      Yanlış anlamalar oluşturabilir çevreden.
      Ayrıca forgotten in dediği gibi yemeğe çıkacağım kişiyi de zor duruma sokmayayım :)))

• Dekolteyi bir şekilde ayarlarsın. Göğüsler illa dimdik duracak değil, sarkık değillerse o da problem değil bence. Karar senin tabiiki.

• Evet siyah elbise çok güzel bencede.
      Birde boyum o mankenden kısa olduğu için kalça altında kalır, frikik vermem. Ama göğüs dekoltesi vbiraz fazla onunda. Birde sütyensiz okadar dik durmaz heralde, en azından şeffaf sütyen gerekir, normal olsa arkadan belli olur, offf kararsız kaldım :(((

• resimdeki göğüsler seninse seni selamlıyorum,sütyensiz kullanırsan uçları belli olmazmı birazda abartılı olur,sırt dekoltesi baştan çıkarır erkek gördümü dayanamaz benden örnek valla ben dayanamam.boyun kısaysa göğüslerin iyice belirgindir senin aslında fazla dekolteye ihtiyacın yokki sen zaten dekoltesin.

• eğer bunu giyersen hiç kimse gözünü senden ayıramaz

• isteyin hocam siz annesiniz ve çok seksi giyinmemeniz lazım

• hocam nasılsınız? sizi ekledim ama bana cevap yazmadığınız için buradan konuşmak istedim

• Profil resmindeki kim?

• göğüslerine ne kadar güveniyorsan o kadar cesur olabilirsin bence. büyüklük küçükten ziyade dik durması daha çok dikkat edilmesi gereken bir husus

• çok yakışır ama çok iddalı olur

• memelerine mi bakalım istiyon sonra ayyyh taciz edooor demeyesin!yaşlımaşlı memeler iyimiş gerçekmi?

• Resimdeki kız 1,75 boyunda ve 48 kilo. bilemem artık :)

• Göğüs dekoltesine gerek yok ki! O ölçüdeki göğüsler zaten ben buradayım dediğinden dekolte olmasa bile dikkat çekecektir aklı bir tarafında olan yurdum erkeği tarafından..

• Aynen kardeşim :))

• bencede :D nefes alsın yeter onlar için

• tatlım bu durumda yanındaki üstüne atlamamak için kendini zor tutar...

• Sen ne giysen o göğüsleri saklayamazsın

• bence çok iddalı.gecenin sonunu nasıl bitirmek istediğine bağlı.ona göre bir tarz benimse kendine.

• dar giyin daha sexy olursun... kısa boy baık et ve dar bir kıyafet süper..

• Güncellemedeki kıyafeti günlük giymeyi düşünmüyorsun herhalde ?

• çatala kadar

• Profil resminizdeki gibi olsa yeterli bence

• bence karşındaki ne kadar değerli ise senin için ona göre ölçüyü ayarlamalısın.

• Maşallah bence türkiyedeki bayanlara göre çok şanslısın. Hani cesaretin aptallığa dönüştüğü bir nokta vardır ya dekolteninde teşire dönüştüğü bir nokta var onu geçmemek iyidir ( yani derin göğüs dekoltesi resimdekinin 2-3 cm daha açık hali) heleki her kızın hayali olan o ölçülerinle daha açık bir dekoltenin neler yapabileceği hakkında fikrin var mı :)

• Oda senden dolayı işte görüyormusun nelere sebep oluyorsun :)) bir yandanda rapor yetiştirmeye çalışıyorum daha kötüsü olmadı iyiki :)

• :)))
      Ben sordum soruyu, o sormadı :)))
      Hatlar karıştı burda galiba :)))

• Kime ne diyorsan giy, çıplak çık vs ne yaparsan yap niye soruyorsunki ?

• Öncekileri Göster
  • tumblr'dan arakladığın fotolara bak işte.

• ya sabır ya sabır

• Kilonu ve boyunu da yazsan daha iyi fikir verebilirdik. Eğer kilon normalse göğüslerin iri görünüyordur. Bu nedenle direkt açık dekolteyle göğüslerini ortaya sermek yerine, hareket ettikçe, eğilip kalktıkça kaçamak frikik veren gömlek ya da bluz giysen daha çekici ve tahrik edici olursun bence. Eğer ilgiyi göğüslerine çekmek istiyorsan dar kesim siyah bir pantolon ve uzun topuklu ayaklarının güzelliğini saklamayacak bir ayakkabı giyip güzel de bir oje sürersen tadından yenmez. Bu ne lan yazarken bile tahrik oldum :)

• Rica ediyorum, anlaşılan çok güzel bir kadınsınsınız geceniz çok güzel geçecek eminim.

• 60 kilo, 160 boyundayım. belim ince ama alt üst var.
      C veya D cup sütyen giyiyorum.
      Anlaşılan beyaz dar bir bluz, desteksiz sütyen ve siyah mini etekle kombin edeceğim.
      Teşekkür Ediyroum fikirlerinizden ötürü...

• sen evde otur göğüslerin gitsin bence yemeğe.)

• fotoğrafdaki gibi olsa yeterli bence

• Öğretmenler balosu olacak mı okullarda ?

• resimdeki görüntü ideal gibi.

• fotosunu koydugun hatunun süper.

• Yaz dönemi olduğu için desenli ve renkli bir elbise tercih edebilişiniz...

• Görüntü güzelmiş de bu görüntülerde kadının kendini göstermeye çalıştığını anlıyorum ve kalitesiz olarak görüyorum şahsen.

• Alın şu menopoz teyzeyi buradan.

• Teyze, güncelleme artık. Yeter.

• iki dügme aç derim birazı da gizli kalsın zaten maşallahın var yani üçüncüyü belkide kopartır:) ayrıca karşındaki kişiyle yakınlığına göre değişir ne vermek istiyorsun ona ..

• ama sadece gögüsleri büyük belkide fiziken o kadarda iyi değildir kadını gögsüyle değerlendirmemeli.. boyu ölçüleri kilosu ve o oranda olan gögüsler önemli..sadece gögüslerinle olmaz yanii

• Bu göğüslerle dekolteye bile ihtiyacın yok.

• ölçün çok iyi zaten ne giyden bir dekolte olacak yani açayım falan deme bence çok abartı olur...

• meme ucu gözükmeden istediğin kadar aç bence:)

• profıldeki dekolte yeterlı

• göğüs ölçüsü çok iyi çatalı aç yeter

• Fotoğraf iyi işte.

• yemeğe çıkacağın kişiye ne hissettirmek istediğine bağlı bu...

• o ölçüde dekolteye gerek yok zaten ne giysen dışarı fırlayacak gibi durur.

• Bu kıyafeti giyince dikkat et restorantta falan üstüne çullanmasın :D

• Gögüs dekoltesi olmamalı

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok aşırılı olmamalı.

• C-D kupunda biri ilk linkteki elbiseyi giyerse gerçekten hiç estetik bir görüntü olmaz. 2. çok daha iyi. Kısasın diye bacak dekolte veremezsin diye bir şey yok bacakların inceyse gayet güzel durur topukluyla desteklersen :)

• guncellenmediki kıyafetı gerçkten giymeyi cesaretın ne kadar var ben bıle bu yasımda öyle bir elbiseyi tercih ederken kaç kere düşünürümki sadece bayanlar arasında giyerim bence bayanlar biraz daha gizemli olmayı bılmeliler senın meela bir kızın var ve bence daha usturuplu giyinmelisin ha yok ben erkeklerın bana laf söylemesinden hoşlanıyorum diyorsan o zaman sadece kızına acırım.. yazık...

• tamamdır, transparan uzun kollu elbiseyi aldım.

• katılıyorum kızıda varmış:(:

• bence öyle bir dekolte olmamalı

• Bu dekolte modelini beğenemiyorum ben ya.

• sen de ölçü aranmaz.

• öyle bir yemekte derin sırt dekoltesini tercih ederim genelde :)

• bu tarz bişiler tercih et ilk görüşme ise ya da şık bir gömlek de olabilir link illa göğüs dekoltesi dersende abartıya kaçma bence

• idda idda hatta iddanın dibi olur bu ilk görüşmense daha sade amam çekici bişey tercih et bence

• Böyle birşey çok mu iddialı olur ? link

• link budur böyle giyerim

• Giyinmek mi oluyor o?

• bunu sadece irina giysin bence

• bunun ölçüsü cesaretinin ölçüsü kadar efenim komplede çıkarabilirsin kameraya dayayacak kadar güveniyosan senin için bir sınır yok gibi.

• c cup d cup kullanan bir ben varım sanıyodum Allahım nasıl rahatladım ya :D

• Her erkek bilemez :))

• 85-90 gibi olan göğüs, A-B-C-D cup diye bahsettiklerimiz meme ölçüsü. (omuz ve göğüs kafesi yok yani)

• ahaha :D hayır bak şimdi 80-85-90 beden var ya hani bir de bunların c cup d cup diye sırt bedenleri var ve genel bilmediği için o ne be oluyo kızlar dahil olmak üzere

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...