Asker kaçağıyım gbt ye takıldım bugun yine yakalanırsam nasıl işlem yapılır? var mı benim durumumda olan arkadaşlar :)?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar bugün gbt kontrolunde asker kaçağı olduğumu söyledi polis ve askerlik subeye gotureceğini söyledi sonra biraz muhabbet ettik allah razı olsun tutanak imzalatmadan bıraktı.
yine yakalırsam zorla askere götürülürmüyüm?
Asker kaçağıyım gbt ye takıldım bugun yine yakalanırsam nasıl işlem yapılır? var mı benim durumumda olan arkadaşlar :)?