Kedi sahiplenmek istiyorum

Kedi sahiplenmek istiyorum. İstanbul'da bildiğiniz sahiplenebileceğim düzgün bir yer var mı?

Güncellemeler:
barınaktan alabileceğimi ben de biliyorum. daha önce hiç almadığım için yer konusunda yardım istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendine güveniyorsan al yoksa perişan olun büyük ilgi ister

• önceden vardı zaten ama öldü yaşlılıktan. bakabileceğime eminim :)

• Para verip almana gerek yok barınağa git al birtane

• ya ne kedisi ya bosver ruh hastası oluyo onlar :D

• GEZİ PARKI dolu kedi köpek var :) :)

• staj yaptıgım yerde birüsü yavru kedi var kaçırayım mı sana bitanesini

• Sahibinden .com gibi sitelerde gönüllü olarak veriyorlar parasız fakat sokağa atıp sıkılcaksanız kesinlikle almayın. gerçekten bakabilenler alsın derim.

• Artık bıktınız biliyorum ama 14 gün önce kedim öldü :)) Bilin istedim.

• benden haber bekle. sana güzel bir yer tavsiye edicem

• kedi sahiplenmez kedi seni sahiplenir

• sokaktan al bir tane temizle bak. hem hayvana faydan olsun. barınaktakilere zaten bakılıyor.

• en ıyı cevap

• Barınaktan al ihtiyacı olan kedileri hem ücretsiz hem çok güzel hemde gerçekten ihtiyaçlaı var.

• o seni sahiplense olmazmı:D

• merhabalar, 9 aylık Kimyon isimli bir kedim var, yeni bir ev arıyorum, ilgilenir misiniz, ücret talep etmiyorum ve 10 kiloluk kuru mamasını da beraberinde vereceğim. iletişim numaram 0537 588 29 58

• miyav miyavvvv miyyyaaaavvvv

• sahibinden.com a bak . eğer gerçekten ciddi düşünüyorsan ilanlara mesaj atarsın.

• çok baktım oradaki ilanlara ama güvenemiyorum bir türlü :/

• neye güvenmiyorsunki zaten hayrına vermiyorlarmı.

• Bulabildin mi? Eğer hala istiyorsan bende 3 yavru var sahiplendirmek istiyorum yavruları tek annesi kalacak benimle. Zira 4 kediye bakamıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• olmadı kedi seni sahiplensin.

• hhaahahahha +1

• ''bu benım sahıbım lan kımseye vermem onu gel gız soyle baska kedılerın yanında dolasma valla kodummu patiyi oturturum'' gibi yani :D +1

• aynen öyle gerçi kedi olsam gene sahiplenmem de.

• burda bir arkadas var kedisi abi diyooorrrr :)

• bizde yavru, tuvalet eğitimi almış ama bir patisinde eğrilik olan bir kedi var, yuva arıyoruz, sokakta yaşayamaz.2 gün içinde biri almazsa barınağa bırakmak zorundayız. ama patisinden dolayı enfeksiyon kapıp ölebileceğini söyledi veteriner.evde de diğer kedimiz onu boğmaya çalışıyor ,daha fazla ayrı odalarda tutamıyoruz erkek kedi, oldukça uysal.

Yükleniyor...