• Sor
  • Bence

''Kezban'' hatunların fiziksel özellikleri nelerdir?

herkes tutturmuş bir kezban kezboş kezbiye diye... nedir bu kezbanın tipi?

Güncellemeler:
arkadaşlar hep psikolik özelliklerinden bahsetmişsiniz ben fizikolik özelliklerini sordum :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• vaaay kadına bak :D

• Öncekileri Göster
    • ben artı veriyorum şimdi

• saol şekerim

Erkekler Ne Diyor 17

• link anlamıssındır umarım :D

• kezban nedir yav.insanların uydurduğu bir çeşit aşağılık komplexi.yapmayın bunu arkadaşlar.bu düşünce yapısına göre annelerinizde birer kezbandır.bunu kezban lafını kullananlar için söylüyorum herkes üstüne almasın

• Bıyık sakal uzun buru kılı kulakların yanından uzunca inmiş erkek faulu gibi saçlar kocamn bir ben

• kezbanlık dneilen şey tavırlarıyla alakalı tiple alakası yok Ben ne çirkinler gördüm kezban değillerdi Ne kezbanlar gördüm çok güzeldi.:P

• kezbanlık tiple ilgili degil ya daha cok davranış düşünce tarzıyla ilgili olması lazım yoksa benmi yanlış biliyorum :D

• bıyıklı olması 1. sebep

• Sende OĞLAN de o türlere anlarsa kudurur bebe=)

• link link link link link Bu da kezban olmayan: link

• ahahhahah nereden buldun bunları ya :D :D :D

• daha çok ruhla alakalı

• bire bir uyuyor link

• ttaş gibi olurlar öpmeye doyamazsın :D

• kezban diye ayrımmı our arkadaşım eğlenilcek kız evlenilcek kız diye ayırdık zaten yav ;kezban nasıl bir tiptir bilmiyorum

• Bıyıksakaluzun buru kılı

• Kezban kelimesini hiç bir zaman birisi için kullanmadım;ama kanımca kezban tanımlaması tipten ziyade karakteristik özellikler için kullanılıyor

• sabah akşam kafada güneş gözlüğü, elde zara poşetleri, kendilerini çok yaşamış, marjinal, kaçın kurası sanırlar.. yazık lan evlenince hepsi kocasına kurufasulye pişiricek

• ruslarda patates pişiriyorlar ? gklfhşklfgh

• açıkçası nedir bu kezban merak ettim, nasıl bir psikolojiye sahipler. son günlerde bütün erkeklerin ağzında kezban aşağı, kezban yukarı var.

Kızlar Ne Diyor 12

• aşırı dar kot giyip kotu conversin içine atan, güllü dallı taçlar takan, hoparlörle yolda müzik dinleyen kız tipi bana göre apaçi-kezban

• vermezsen Kezban diyorlar.buna göre Adriana lima ve beyonce da birer Kezban çünkü onlarda ilk eşleri ile birlikte olduklarını açıklamışlardı

• Fizikle ne alakası var :\

• fiziksel ozelliklerini sordum boy saç falan olarak

• bıyık sakal bakımsız tamamda kezban ne alaka ben onu anlamıyorum kezban bir kız ismi :Sneyse boşver balım türk kızlarına kezban ruslara nataşa derler oysaki nataşada ruslarda kız ismi acaba bunun erkek versiyonu ne smdjkfdhfjdkfjmg

• örnek vermek gerekirse link budur .

• Türkiye'deki erkeklere göre nefes alan her kız kezban. Sözlüklerde bu konu hakkında girilen entryleri dikkatle okuyorum ve şaşırıyorum Türk erkeklerinin yaptığı tanımlara göre bizim alt kattaki bakkalda çalışan harun amca bile bir kezbanmış aslında.

• bir kadın neden böyle bir soru sorar ki ?

• İnsan ayrımı yapıyosunuz ya pes. Oğlum hepimizin özü toprak. Topraktan geldik hepimiz neyin tribi? Ben kezbanım kardeşim.

• fizik kezban falan ne alaka hşjlklşghj

• bende cok merak ediyorum,eyeliner'i kulagina kadar cekmis, saclarini boyamis demisti biri ama oyle bir sey oldugunu sanmiyorum

• hahahhaha eyeliner kulağa kadar ahbıbsdıfsd

• Her reddedene kezban diyorlar fizikle alakası yok :)

• sadece tipe degil her şeye söylüyolar,beyin yok ki

Yükleniyor...