''Kezban'' hatunların fiziksel özellikleri nelerdir?

herkes tutturmuş bir kezban kezboş kezbiye diye... nedir bu kezbanın tipi?

Güncellemeler:
arkadaşlar hep psikolik özelliklerinden bahsetmişsiniz ben fizikolik özelliklerini sordum :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• saol şekerim

• ben artı veriyorum şimdi

• almışıh yaw 4 tane -

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 17

• link

link

link

link

link

Bu da kezban olmayan: link

• ahahhahah nereden buldun bunları ya :D :D :D

• daha çok ruhla alakalı

• kezban nedir yav.insanların uydurduğu bir çeşit aşağılık komplexi.yapmayın bunu arkadaşlar.bu düşünce yapısına göre annelerinizde birer kezbandır.bunu kezban lafını kullananlar için söylüyorum herkes üstüne almasın

• bire bir uyuyor

link

• Bıyık sakal uzun buru kılı kulakların yanından uzunca inmiş erkek faulu gibi saçlar kocamn bir ben

• kezbanlık dneilen şey tavırlarıyla alakalı tiple alakası yok

Ben ne çirkinler gördüm kezban değillerdi

Ne kezbanlar gördüm çok güzeldi.

:P

• ttaş gibi olurlar öpmeye doyamazsın :D

• kezban diye ayrımmı our arkadaşım

eğlenilcek kız

evlenilcek kız diye ayırdık zaten yav ;

kezban nasıl bir tiptir bilmiyorum

• Bıyık

sakal

uzun buru kılı

• kezbanlık tiple ilgili degil ya daha cok davranış düşünce tarzıyla ilgili olması lazım yoksa benmi yanlış biliyorum :D

• Sende OĞLAN de o türlere anlarsa kudurur bebe=)

• Kezban kelimesini hiç bir zaman birisi için kullanmadım;ama kanımca kezban tanımlaması tipten ziyade karakteristik özellikler için kullanılıyor

• link anlamıssındır umarım :D

• sabah akşam kafada güneş gözlüğü, elde zara poşetleri, kendilerini çok yaşamış, marjinal, kaçın kurası sanırlar.. yazık lan evlenince hepsi kocasına kurufasulye pişiricek

• ruslarda patates pişiriyorlar ? gklfhşklfgh

• bıyıklı olması 1. sebep

• açıkçası nedir bu kezban merak ettim, nasıl bir psikolojiye sahipler. son günlerde bütün erkeklerin ağzında kezban aşağı, kezban yukarı var.

Kızlar Ne Diyor 12

• bir kadın neden böyle bir soru sorar ki ?

• Türkiye'deki erkeklere göre nefes alan her kız kezban. Sözlüklerde bu konu hakkında girilen entryleri dikkatle okuyorum ve şaşırıyorum

Türk erkeklerinin yaptığı tanımlara göre bizim alt kattaki bakkalda çalışan harun amca bile bir kezbanmış aslında.

• bıyık sakal bakımsız tamamda kezban ne alaka ben onu anlamıyorum kezban bir kız ismi :S

neyse boşver balım türk kızlarına kezban ruslara nataşa derler oysaki nataşada ruslarda kız ismi acaba bunun erkek versiyonu ne smdjkfdhfjdkfjmg

• İnsan ayrımı yapıyosunuz ya pes. Oğlum hepimizin özü toprak. Topraktan geldik hepimiz neyin tribi? Ben kezbanım kardeşim.

• aşırı dar kot giyip kotu conversin içine atan, güllü dallı taçlar takan, hoparlörle yolda müzik dinleyen kız tipi bana göre apaçi-kezban

• örnek vermek gerekirse

link

budur .

• vermezsen Kezban diyorlar.buna göre Adriana lima ve beyonce da birer Kezban çünkü onlarda ilk eşleri ile birlikte olduklarını açıklamışlardı

• fizik kezban falan ne alaka hşjlklşghj

• sadece tipe degil her şeye söylüyolar,beyin yok ki

• bende cok merak ediyorum,

eyeliner'i kulagina kadar cekmis, saclarini boyamis demisti biri ama oyle bir sey oldugunu sanmiyorum

• hahahhaha eyeliner kulağa kadar ahbıbsdıfsd

• Fizikle ne alakası var :\

• fiziksel ozelliklerini sordum boy saç falan olarak

• Her reddedene kezban diyorlar fizikle alakası yok :)

Yükleniyor...