Merhaba Arkadaşlar Samsugn s3 mü s4 mü note 2 mi ?

Fiyat kalite gereklillik acısndan

Samsugn s3 mü s4 mü note 2 mi ?

Fiyatları

S4 : 1600tl

s3 : 1080tl

Note 2 :1280 tl

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• s3 işini görür bence.

Zaten telefonla yapabileceğin herşeyi s3 le yaparsın

Kızlar Ne Diyor 3

• Galaxy s4 :)

• :))

• hahaha :) fark yapmaz bana her yer paris :)

• :)) telefonların bırıkıtırp ev alallaım mortgage ıle en ıyısı sanada bır tane ankesorlu telefon :D

• Öncekileri Göster
  • S3 kullanıyorum Kasım ayindan beri cok memnunum

• s3 harıka bnce erkek arkadasm kullanıo cok memnun

• s4 falan denedın mı note 2 ya da s3 den memenun kalınmıcak bısı yok zaten ): bencede ama almısken ıyısın almaya gerek var mıyanı .. bılmırom arda fark cok yok note 2 bıraz ekranı buyuk o acıdna ıyı

Erkekler Ne Diyor 4

• Samsung Galaxy S3 Kullanıyorum Ve Google Earth Dahil Viber, Tango, What's up Vs. Çok Güzel Bir Telefon. Sonuçta Android işletim sistemi Çift Çekirdek Vs. Resimlerin Dosya Link'ini Gönderiyorum, Telefonları Karşılaştırmanda Yardımcı Olur.

-- Link Gönderemiyorum, isteyen veya Soru Sormak isteyen Olursa, Lütfen Mail Gönderin...

Samsung Galaxy S3 - 470 TL ( 5MP Arka Kamera, 3G Ön Kamera, 500 MB Dahili Hafıza 512 MB Ram, Çift Çekirdek.

Samsung Galxy S4 - 540 TL ( 8MP Arka Kamera, 3G Ön Kamera, 10+2 GB Dahili Hafıza, 2 GB Ram, Çift Çekirdek.

Samsung Galxy Note2 - 540 TL ( 8MP Arka Kamera, 3G Ön Kamera, 10+2 GB Dahili Hafıza, 2 GB Ram, Çift Çekirdek.

Hasan KARATAŞ

hasan.karatas00@gmail.com

• biraz sık dişini s 5 cıksın onu alırsın

• :D yok abi koleksiyon yap gitsin her çıkandan al al bir köşeye koy torunlarına gösterirsin

• daha da sık 6 cıksın var mı sonu :D ?

• Note 2

• Benim hiçbir samsung telefon hosuma gitmiyor nedese.

Yükleniyor...