Alkol sonrası mide bulantısı nasıl geçer?

Dün kız arkadaşımla canımız sıkıldı birer bira alıp içtik. Normalde hiç midem bulanmazdı. Ama dün gece sabaha kadar mide bulantısından uyuyamadım. Sabah istifra ettim. Bişey yiyemiyorum yediğim anda çıkaracak gibi oluyorum. Çalıştığım için hastaneye de gidemiyorum. Bu mide bulantısı nasıl geçer? Önerisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Alka-Seltzer dene bir sandoz ilaç var, aspirin bazlı ve yan etkisi olmayan bir ilaç, cüzi bir miktara eczanelerde reçetesiz satılıyor, akşamdan kalmanın verdiği baş ağrısı,mide bulantısı,yanması,göz kanlanması gibi bütün rahatsızlıkları yarım saat içinde bitiriyor.

Erkekler Ne Diyor 10

• bol su içççç...türk kahvesi:Dçok içmekararını bil:d

• Maden suyuna bol limon sık ve iç hem baş ağrına iyi gelir hemde midene ayrıca midendeki sorun hala devam ediyorsa Talcid diye bir çiğneme tableti var mide için onu çiğne iyi olursun geçmiş olsun

• kahve ıc

• içtim. Uykumu kaçırırdı normalde. Uyuttu :) şimdi iyiyim.

• Öncekileri Göster
    • benden calmıs :))

• hıhıh tabi :)

• maden suyu iç

• Kahve iyi gelmezse bi de onu deniyeyim.

• içkiden değil o mideni üşütmüşsün sen

• İçmeden önce bişeyim yoktu ama :/

• çok da bişey içmemişsin ki aslında, ben çok içtiğim gecenin sonrasında suya atıp içiyorum, linke bi göz at istersen, ezanelerde bulabiliyosun. link

• Evet ya sadee bir birayla ne hale geldim :( ilk defa böyle oluyorum.

• sağlam bi sekersiz kahve iç bişeyin kalmaz...

• Şimdi kahve yaptım, umarım iyi gelir.Teşekkürler.

• rica ederim iyi gunler.

• Sizede..

• nane limon varsa çay ocağında o olur...alka seltzeri öenerebilirim...

• Eczanede hap satiliyorum mide bulantisini engellemek icin ondan al

• Bira ,alkol gibi içecekler sağlığa zararlıdır. Can sıkıntısına da iyi gelmez. .Daha da kötü eder... Bu yüzden bu tür kötü alışkanlıklardan sakınmak gerekir.. içki yerine Alterntifi olan ve Sağlığımız için faydalı olan içecekleri tercih etmeliyiz...

• alkolden sojnra mide bulantısı, baş ağrısı olmaması için alka seltzer alıyosun nasıl aldığını söyliyim. Aspirin gibi suda eriyen bir tablettir. Fiyatı da uygundur. Alkol aldıktan sonra bir bardak suya atıp içiyosun sabah kalktığında da bir bardak içiyosun suda eritip. Mide bulantısı, baş ağrısı kalmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...