Sony xperia Z mi , galaxy s4 mü iphone 5 mi ?

özelliklerini karşılaştırırsanız sevinirim , sizce hangisini almalıyım ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
hepinize teşekkürler arkadaşlar HTC ONE aldım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ekran ve kamera kalitesi dersen, xperia z s4 ü az farkla. iphone 5 i ise katlaya katllaya geciyor. zaten pixel yogunlukları ve görüntü kalitesine bir kez bakarak anlayabilirsin. ama gel gelelim uygulama olayına. android marrket apple ın appstore una yetişemedi malesef. ve bu yonden cok büyük eksikligi var.

diğer yonlerden de internette arastırma yaparr ve youtube da karssılastırrma videolarını izlersen zaten uygulama harricinde iphone 5 in geri de kalan br telefon oldugunu gorceksin. hız kamera goruntu kalitesi vs s ve xperia z cok daha iyiler.

xperia z hepsinin içinden su geçirmemesi ve toza dayanıklılıgıyla, saglamlıgıyla öne cıkıyor. ben de cok arastırdım ve xperia z de karar kılıp aldım. 1.5 aydır kullanıyorum. 480p lik basit bir videoyu bile telefonda izledigimde evdeki led tv ye fark atan goruntusu var. çünkü telefonun bravia engine dedikleri goruntu kalitesini arttıran teknolojisi sony i uçurmuş.

1080o lik bir videoyu kendi tellefonumda ve aynı videoyu arkadasımın iphone 5 inde izledik, aradaki fark inanılmaz. kamerası da kesinlikle tartısılmz içlerinde en iyisi. ozellikle hdr video çekebilmesi ile neredeyse cok az bir ısıgın bile oldugu ortamda flaşsız bile video çekebilirsin.

burda asıl senin tarzında onemli. ne amacla kullanacagın. uygulama yonunden iyi olsun dersen iphone almalısın. dedigim gibi appstore andorid marketi ezer gecer. fiyat olarak 3 model de biribiriyle yakın fiyatta. kullanıcıadıkayıtlı adlı arkadas neye gore "Ama iphone kullanmamislar bu farki bilemez ve androidin daha iyi oldugunu sanirlar. Bu kesim genelde maddi olarak alt ve orta siniftir" yorumunu yapmıs şaşırtıcı. herhalde fiyatlardan haberi yok. + kimi cok zengindir gider 500 ylllik telefon işini görür. kimi krodu hiçbir ozelligini kullanamaz sırf gosteriş için alır ayda 800 tl maaşıyla 12 taksitle gider en pahallısını alır. bu kişiye gore deişir. insanın kullanıdıgı telefoon onun sosyal ve maddi statusunu gostermez. kişileri de kullandıkları telefona gore degerlendirenler hayatı boyunca birşey elde edemeyip anca telefonun en iyisini alıp egosunu tatmin ettigini düşünenlerdir. neyse konuya donelim.

ekran olarak da iphone bayanlara daha cok yakısabiliyor. cunku daha küçük ekranlı. xperia z ve s4 5 inç ekrana sahipler. belki bir bayanda kaba durabilir.

tercih tamamen senin. ne amacla alcagın onemli. yoksa 300 tl lik tellefonda işini gorebilir.

• burdan sorabilirsin dostm

• birader bana bir mesaj atsana bendede z var bişey sorucam

• Android froyoykende iostan iyi diyolardi.. Halbuki ios hep stabildi. Ben deneye deneye sonda iphone a gectim ve androidde bosa tirmalamisin. İos kusursuz bir isletim sistemi. Cok kaliteli bir market vede en seri telefon... Bugun en basitinden git bir s4 un rehberine ya da mesajlarina gir 4 saniye buluyor kimi zaman acilmasi kimi zamdanda 2 uc saniye. Anlicagin stabil degil. Ama iphone da her zaman ayni saniyede acilir be en seri sekilde acilir

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 59

• iphone5

• Sony xperia Z mi , galaxy s4 mü iphone 5 mi? diye sorup HTC One aldın. :D

• ahahaha sonradan fikrimi değiştirdim iyiiki de değiştirmişim :D

• iphone 5 bu ikisinin yanında hiçbir şey onu ele ilk önce. Xperia Z ve Galaxy S4 ün test sonuçlarında galaxy s4 kat kat daha üstün çıktı. Ayrıca seni xperia z ye iten şey su geçirmezlik özelliği ise bunlar boş şeyler su altında dokunmatik bile çalışmıyor. Yani amacına göre alacaksın Ayrıca galaxy s4 ün kendine özel s uygulamaları ve çok zor çizilen ve kırılan gorilla glass ekranı var bu konularda uzmanım beni dinle ve s4 al. Xperia Z ileriki dönemlerde yazılım hataları da vermeye başlıyor. 13 MP kameraya rağmen kalitesiz fotoğraflar çekiyor. Bende xperia z düşünüyordum ama biraz araştırınca her şey değişiyor kesinlikle S4 al

• önemi yok s4 le yaklaşık özellikler gösteriyor htc one iyi telefon o da . Kamera performansı düşük sadece hayırlı olsun ne diyelim.

• htc one aldım sana da öneririm çok harika bir telefon , yazın içinde teşekkürler

• galaxy bencede

• Samsung Galaxy S 3

• B: Xperia 5

• şıklarda olmayan birşeyi almış allahım ya

• ay milleti eşşeoğlueşşek yerine mi koydun seen

• galaxy s3

• galaxy 4 tavsiyem

• Google dan arastir s4 telefonunu iphonela degistirmek isteyen bir cok ilan bulursun. Ama iphonunu galaxsy s4 le kimse takas etmez. Nedenine gelince iphone kullanan hic bir insan android telefonlardan memnun kalmaz. İphone herzaman daha seridir daha stabildir uygulamalari daha kalitelidir. Android kalitesiz kalır yanında. Ama iphone kullanmamislar bu farki bilemez ve androidin daha iyi oldugunu sanirlar. Bu kesim genelde maddi olarak alt ve orta siniftir. Cunku iki telefonuda alip kullancak butceleri olmamistir.

• nokia 3310

• ben ilk çıktığnda experia arc s aldım halen kullanıyorum ama memnun değilim aldıktan daha altı ay sonra çok kasmaya başladı şuanda öyle çok kasılıor

• se dört ekranı çarşaf gibi, ayponun ekranı kullanımı güzel, hetece ise

hepsinden iyidir, soni falan hikaye

• iphone nun ayrı bir karizması var

• valla hic bir karizmasi kalmadi filmde dizide bilmem nede yanindaki herifte karsindaki kadin da 10 yasindaki cocukta..90 yasindaki dedede herkeste var artik...bide yenilik yok kalip ayni kalip iphone yok efendim bu versiyonumuzda siri denen konusma programi gelmis anlamiyoki bisey :D

• Galaksi ES dört :)

• ı phone dan şaşma

• ahaha özellik te s4 demişler cahiller sizi Xperiz Z nin aynısını yapmaya çalışmış samsung kolpaları ama nafile işlemcide Z fark atıyor gene

• tutuklukmu yapıyor :) güldürme beni 2 aydır kullanıyorum bir kere tutukluk yaptığını görmedim

• cahiller mi ? :) samsung donanım olarak sony den daha iyi bir telefon , xperia Z çok tutukluk yapıyor

• iphone siker!

• ya bu soru mercedes mi bmw mi audi mi demek gibi. hepsi iyidir ama audi en iyisidir tabiki samsung 4 gibi :)

• şu anda en tutulan telefon s4 özellik olarak da iyi diğerlerine göre

• iphone 5 vazgeçemiyorum bu telefondan ios akar :)

• Teknoloji deyince Sony ;)

• beygir gücünün önemi kalmadığına göre en iyi tasarımlı olan sony

• bende s3var tartışmasız her işeme yarıyor çektigim ressimleri herkes ile paylaşa biliyorum iphone lar kendi aralarında paylaşım sağlıyor bu bana cazip gelmiyor çünkü etrafımda iphone kullanan yok telefon 3 kere düşmesine rağmen hala kararsız bir şekilde çalışıyor hiç bir sorun yok o zaman s4 diyorum bende

• Kanka artik bulututla kimse resim yollamaya ugrasmiyoki zaten:) facebook whatsapp vesaire ne ise yariyor

• Sen iphone yoluyonda o sana yollamıyo iphone alıyo vermiyo yani paylasımcı değil :D

• s4 tercihimdir :)

• iphone 5 listeye bile girmemeli diyenler. kaçınız iphone 5 kullandıda s3-s4-htc ile kıyaslıyorsunuz fakirler.

ağzı kokuşmuşlar üşüşmüşler yok s3 yok s4 filan diye konuşuyorlar.

hangisi iphone 5 kadar stabil?

7 aydır daha doğrusu ilk çıktığından beri kullanıyorum hala fiyatı aynı ve bir kere olsun donuyo diye telefonu kapatmadım. samsung öylemi?

bu bahsi geçen ürünleri kullanan arkadaşlar yorum yapsın. diğerleri sadece vitrinden baksın.

• açın bakın kıyaslayın...galaxy S4'ün yanına bile yaklaşamaz diğerleri

• i phone 5 diğer şıklara rakip bile olamaz.

Şu an piyasada ki en performanslı telefonlar sırayla,

1.Galaxy S4

2.HTC One

3.Xperia Z

• Seri değil stabil samsung yeni çıktığı için menu fps düşüklüğü var. Güncellemelerle düzelecektir.

• İphone 5 en seri telefon suan. S4 yaninda cok agir kaliyor;)

• ben 300 liralık telefon soruyorum cevap yok herkes zenginlere ilgi gösteriyormuş demekki xperia 5 al

• Eğer kullanmayı biliyorsan iphone her konuda dıger telefonlardan üstün.Ama bizim genclerımız itunesin ne oldugunu daha bilmediklerı ıcın iphone kullanmalarına gerek yok :)

• HTC One diye diye dilimde tüy bitti.

• Saçmalamaya gerek yok Galaxy S4 ü kullanmayan biri o yüzden S4 dememiştir...! ben 3ünüde kullandım S3 dahil ama S4 tartışmasız en iyisi

• zevkler ve renkler tartışılmaz kendi görüşünü yaz devam et iphone babasın şirketiymiş gibi savunma amk:D

• Peki bana sunu aciklar misin, neden insanlar telefonlarini iosla takas ilani koyuyorda, ios kullanan hic kimse andoidle takas ilani vermiyor? Googledan arasitir

• 1 ay önce iphone 5 aldım . iyi güzel telefonda herşeyde itunes olcak illa insana bir süre sonra gına geliyor. gidip xperia z ile değiştirdim hayatımda yaptığım en iyi seçimdi. telefon diyemiyorum z için telefon ötesi . s4 diyolarda s4 beş para etmez . alıcaksanda 1-2 hafta geçsin fiyati 1.000TL ye düşer onun

• Bana kolpa geldi soyledigin. Kac senelik iphone kullanicisiyim itunes a ihtiyacim yilda bir oluyor ya da olmuyor

• kesinlikle xperia z hepsinden üstün heleki ekran olarak

• Galaxy S4

• hadi hayırlı olsun

• Galaxy S4

• en iyisi pc :)))

• Hiçbiri. HTC One. Kesinlikle tavsiyemdir.

• Evet. Perfomans olarak S4 e çok yakın. Ama en önemlisi kasa kalitesi. Full aluminyum kasa. Ele cok.iyi oturuyor. Beats Audio ses sistemi vs.. Daha ayırt edici özellikerinden birkaçı. Yapacağın en iyi tercih olur. Sakın S4 veya İphone 5 e bulaşma, onları da kullandım biliyorum.

• mızın ne ya mısın işte :D

• kullanıcısı mızın..?

• iphone 5

• ıphone kullandım kesinlikle galaxy s4 diyorum çok memnunum

• kesinlikle iphone 5 ben 4 yıllık iphone kullanıcısıyım xperia z aldım 1 hafta sonra satıp iphone aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum en iyisi iphone

• galaxy s4 e devam

• Gönül der ki Htc one fakat bu karşılaştırmadan Xperia Z.

• En iyisini yapmışsın :)

• ip 4 le başladım 4s aldımşu an5 kullanıyorum...

üstüne cihaz tanımıyorum

5s cıksa ilk alacak olanlardanım...

Iphone kullanan başka telefon kullanamaz derlerdi gülerdim gerçekten öyle...

• İphone 5 o ankete yakışmamış. S3 minilerle falan karşılaştırılmalı iphone5.

• Tablet bilgisayar mı ?

• sony'den şaşma... çok kral telefon..

• samsung artık apple ı geçti. (apple store u saymazsak). s4 açık ara en iyisi performans olarak, ama radyo yokmuş.

• Htc one kesinlikle

• Xperia Z'nin karizmasını tek geçerim..

HTC'nin son cıkardığı telefon var arkadaşımda türkiye'ye sınırlı sayıda geldiğine bi' tanıdık vasıtasıyla almıştı, ben hayatımda bu kadar güzel bi' telefon görmdim. S4 falan hikaye. Telefon Full Hd. + 4 ultrapixel kamerası var..

• Evet dediğini almış

• Dedigim telefonu mu aldin?

• edit = B'deki Xperia 5 yeni mi çktı?

• tabiki iphone iphone nin üzerine telefon mu var

• 5 bak ben öneri veriyorum ama işin finans kısmını baz almıyorum eğer para konusu girerse öneriler değişebilir

• pekı sence ıphone 4s mı ıphone 5 mı

• xperia z en iyisi karşim

aksini iddia eden teknoloji cahilidir

• S4 gereksiz ve tasarımı berbat ötesi, s3 ten gözle görülür bir farkı yok. Xperia z ise gerek donanımı gerekse tasarımıyla öne çıkıyor. Iphone 5 ise yine olduğu gibi özelliğine göre fiyatı çok yüksek, ve bu telefonların arasında bir gömlek altta olan bir telefon.

• nokia 3310 +++

• Xperia 5 sanırım xperia z olacak. Sony tavsiye derim.

• nokia 3210

• Galaxy esdört

• s4

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...