Üvey kız kardeşimi sevmiyom. Üvey kardeş sevilir mi? siz sever miydiniz?

Gizli Üye
Ben nefret ediyorum üvey kardeşimden. Bizimkiler ben 10 yaşındayken boşandı. Babam tekrar evlendi. Şimdi 15 yaşında bir kızı o kadından. Kız bana abi diyor. Tlf nomu istedi verdik mecburen. Yazın 2 ay aynı evde kaldık. Tlf edip şehir merkezinden isteklerde bulunuyor. Şunu al bunu al. Hatta bazıları kızlara özel şeyler. Ben senin öz abin değilim. Niye istiyon. Üvey kardeşime hiç sevgim yok. Genç kız sonuçta üzülmesin diye bir şey demiyorum. Ama içimden sevmek de gelmiyor. Siz üvey kardeşiniz olsa sever miydiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Babam tüm malları onun üzerine bırakmaz umarım. Biricik kızı ne de olsa. O zaman tamamen silerim bu kızı.
Üvey kız kardeşimi sevmiyom. Üvey kardeş sevilir mi? siz sever miydiniz?