• Sor
  • Bence

Göbek düşmesi nedir?

Türkiye'yle skype yaparken gün içinde ağır şeyler kaldırdığımı duyan teyzelerden biri "ağır şeyler kaldırma göbeğin düşer" diye bi tabir kullandı. Cahilliğime utandım soramadım da o anda nedir bu göbek düşmesi nasıl olur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bende anlamış değilim nichole cım eskiden benim göbeğimde çok düşerdi artık düşmüyor:)

Erkekler Ne Diyor 5

• sanki kızlara söylenen birşeymiş gibi geldi. acaba doğurganlıkla ilgili birşey mi?

• gobek dusmesi gobek fitigi demek :)

• dogrudur göbeginiz orta kısmına elinizi koyun saatgibi tıklar eyer agı bir cisim kalrırırsan gücün harici göbek kayması olur bir sancı gelir ayrı bir olay var kızlar için sakıncalı kızlık konumu yanıtlarımsa ne mutluluk

• Erkeklerde, çok bira içenlerde bir de kamyoncularda görülen,Kadınlarda da sporun "S"'sini bilmeyen ve 4 çocuğun ardından değirmen taşı hastalığı ile birlikte görülen Türklere özgü bir hastalıktır.

• göbek fıtığı o :) ağır kaldırınca karındaki kasları zorlamana bağlı göbeğini bağlayan kas dokusu kayabilir ve fıtık oluşur olay bu

• dogrudur ;D

Kızlar Ne Diyor 2

• göbek düşmesi benim bildiğim bebeklerde olur seninki göbek kaçması olabilir onun nedenide içimizdeki göbek deliği kısmındaki bir şey yerinden çıkarmış disk kayması gibi bişeymis

• bir arkadaşımın ablasında vardı kadın birazda şişman bende ilk duyduğumda şaşırdım doğrusu sonra anlattı o göbek deliğimize bağlı olan şey aşağıya kayıyormuş :D

Yükleniyor...