NBA2K12 de yükleme hatası yardım lütfen.

ilk başta yükledim oyunu oynadım tamam ama sonradan ekran kartı güncellemesi midir başkabişey midir nedir sorun çıktı.fatal error veriyor :The dynamic library "rld.dll" failed to load.Please confirm that:1-the file was copied over the same folder as the cracked executable2-the antivirus software is not false-detecting the file(in which case white-lise the foler/file)Burdan bişey anlayan varsa yardım edebilirse sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 1

• Sistem özelliklerini yazar mısın ? Eğer sistem özelliklerin yeterliyse sorunsuz bir link verebilirim

• daha önce çalıştırdı yani bu oyunu.o kadar fazla anlamam bilgisayar özelliklerinden anladığım kadarıyla işte intel i72630Qm 6gb ram 2 gb ekran kartı geforce gt 550m.bu yani.

• Sisteminde bir sıkıntı yok
      Denetim masasından windows güvenlik duvarını devre dışı bırak kullandığın Antivirüs programını gerekirse bilgisayarından kaldır daha sonra yine kurabilirsin.
      Crack klasöründeki "rld.dll" adlı dosyayı yeniden oyun klasörüne at öyle dene bide!

• tamam deneyeyim bir bakalım olur inş.Çok saolasın.

Yükleniyor...