• Sor
  • Bence

Polis şiddet uygulamıyormu diyorsunuz ?

Polis şiddet uygulamıyormu diyorsunuz ? link Polis şiddet uygulamıyormu diyorsunuz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• uygulamıyor diyen kişi 3 maymunu oynuyordur kesin !DUYMADIMGÖRMEDİM -------BİLMİYORUM

• neye göre uyguladigini bildigin halde bunu diyorsan salaga yatiyorsundur,bilmedigin icin diyorsan salaksindir kesin.

• Öncekileri Göster
    • polis dediğin devlettir orada ve bu devlet görevlisi kılığındaki şerefsizler (tüm polisleri kastetmiyorum !) haklı olarak eylem yapan kişilere provaketörlerin karışmasını engelleselerdi en başında bu olaylar yaşanmazdı ! Daha dün izmirde gündoğdu meydanında hiçbir polis ortada yokken hiçbir sorun çıkmadı ! provaketörler polisin mevzilendiği yere kadar gidip taşlama başladı. Çembere alıp tutsalardı ya onları !

Polis en başında vatandaşa orantısız güç uygulamasaydı bu durumlar yaşanmazdı..

• Senin gibi körü körüne bağlananlar , kafatasının içindeki beyni kullanmasını bilmeyenler , koyun zihniyetinden bir adım bile ileri gidemeyenler anca ne işleri var orda diyip durur ! Burda bana hakaret etmeye çalışacağına beynini kullanmaya çalışsan senin için daha iyi olur...

Erkekler Ne Diyor 27

• Yolda normal yürüyen ve gösteriye katılmayanlar bile o gazı yedikten sonra hırsından göstericilere katılıyor. farkına kimse varmıyor mu kimse?Sen sana dayak atana tepki vermez misin sucsuzken?kardeşine gaz bombası atsalar isabet etse ne yaparsın? kardeşini mi döversin?

• olayi polisler mi baslatti peki. baslarda olayi tam bilmedigim icin bende kiziyordum.
      ama polis ne yapsin söylesene. eylemini adam gibi yapanlar yokmu varDİ.
      ama bazilari mecbur birakti. fiziksel ya da sözel,hic bir sekilde polisi,hükümeti karistirma haklari da yoktu bu olay icin. kaldi ki küfür edip hakaret ediyorsun öyle mi.. afedersin ama ciceklerle mi karsilasaydilar?

• Polis eger üstüne gitmeseydi milletin millet birbirini kontrol ederdi emin ol. tazyik ve gaz bombasıyla basladı olay. ilk görüntüyü görmen lazım. bir kız orada börek dagıtıyor oturup yiolar.
      Basın sagolsun bastan beri gösterseydi olayları milletin ortadan degil de bastan görmesine izin verseydi anlardın.. küfredilmedi. orada olman lazım görmen lazım. küfür yok. provokatörler sonradan karısmıs görüntülerin hepsine bak. iyi izle. yoldan gecene bile vurmuslar zamanla.

• Polis mi?Hani nerede?Şerefi olan bu milletin vergisiyle maaşını alan görevi milleti korumak olan polisten mi bahsediyoruz?İmamın ordusu bunlar, Alayının köküne kibrit suyu.

• beynini takip konuş olur mu.
      sürünüyor yerlerde.

• Ben bilirim nereye ne takacağımı iş ki sen menzile girme bence hacı.

• Bu da anası belli babası yüzellilerin polisimize attıkları: link

• Polisler artık insanların evine bile biber gazı sıkıyor onlar bizim polislermiz değil Hükümetin Polisleri

• bir polis yeğeni olarak polisden nefret ettim artıkk

• Hakediyorsunuz..

• Niye hak ediyorlar ? Söyle bakalim NIYE ? Siddeti baslatan Polis, zavali barisci masun insanlara saldiran Polis, üstüne ben istedigimi yaparim diyen Erdogan.

Kendini savunmak sucmu ?

Yok Cahilsin arkadasim.

• Öncekileri Göster
    • Nelere maruz kalmissiniz. Sizin siyahliginiz mi kaldi(tamamen demagoji) fasist Anglosaxonun hasi türk :) madimaktakileri sivastakileri maraştakileri laikler yapmadi. Konyada istiklal marşı okunurken bayraklari laikler yakmadi. 80den sonra tarikatlarinizda örgütlenirken, sağci ve solcu laikler gibi insanlik disi muamelelere maruz kalmadiniz. Hicbir laik kafaniza türbanini cikart diye kezzap atmadi. Carsaflılari ateşe vermedi. Neymis bakalim sizin probleminiz bir söyle demagoji yapma burda

• ya bak bu parti sağ sol falan meselesi değil bu faşizme karşı çıkma şimdi anlatabildim mi canıms

• Polis şiddet uyguluyorda kimseye durduk yere yapmıyor. Neden bana bugüne kadar bir polis şiddet uygulamadı ?

• Düşünmediğin içindir... Düşün ve bu düşünceni belirt bak ağzına biber gazı bombası sokmuyorlar mı..

• Öncekileri Göster
    • koyun oldugun içindir :))

• Bi işi yasalara uygun yapmak koyunluksa koyunum :))

• Şöyle izah etmek istedim bir şey daha var : dünyada polis sevilmez sebebi polislerin evrensel bazda egoları yüzünden bazı rahatsız olan kişilerin trafikte veya her hangi bir eylemde kontrolden çıkmış olabiliyorlar.burada emir kulu olduklarını da unutmamak lazım. aslında burada olay dünyada hükümetleri genel manada baskı altına almak istemesi bu sadece Türkiye için geçerli değildir.Dünyada şu anda bir moda var böyle malesef.onlarsız da olmaz örnek olarak misal detroitte şu anda suç oranları artmış misal.çünkü polis maaşları vs vs ekonomik sorunlar yüzünden bunlar.Şimdi hiç polissiz ülke düşünürsek herkes kafasına göre takılır kaos doğar.Bir denge olmalı işte burada dengeyi kurmak hükümetlerin elindedir.Peki başka ülkeler yapınca milletin sesi çıkmıyor haber olmazda bu kadar bizde niye oluyor?Bizde olunca tantana olmasınn sebebi senin dış politikanla alakalı ve hükümetin izlediği politikayla.Misal diğer ülkeler polis gücü kullandı diyelim misal ingilterede polis şöyle yaptı sen yapıcaksın onların basını gibi birde abartıcaksınız taraflı haber yapıcaksınız olayı her iki taraf açısından almadan bakalım ne yapıcak yabancı ülkeler?Amerikada demokrasi mi var zannediyorsunuz siz şu anda?Franzsa ihtilal yapmışta biz de yapalım? ne olucak yapınca hepimiz zarar görücez bundan sen işinden olucaksın aileler aç kalır vs vsvsvsvs bunlar çoluk çocuk oyuncağı değil herkesin sorumluluk alması lazım polis değil başta hükümet sonra vali alacak sorumluluğunu.bu ülkenin bırakın polisini çöçüsüne bile ihtiyacımız var .polislerin de bize ihtiyacı var bu bir zincirleme döngüdür.Herkes sorumululuk almalıdır.Şiddetin hertürlüsü kötüdür .

• Son Zamanlarda Artık Görmeyen Yoktur Herhalde Bu Polis Zulmünü. Fakat Bir Yandanda Hak Ediyorsunuz Kardeşim Her İnsanın Bir Sabırı Var Bizde İnsaniz Onlarda İnsan Belli Bir Yerde Hak Veriyorum.

• bakın yabancı polislere link link ikinci linkdeki olayı söylelyim size karı koca tartışıyor komşular gürültüye geliyor polis içeri zorla giriyor:) polis anayasa kurallarını çiğniyor birde bu amerikada oluyor bakın sonra ne yapıyor sen amerikada taş atıcaksın polise hea:)atın bakalım ne oluyor tarak at bırak taşı bizim polis orayla ve avrupayla karışlaştırırsak şiddetin ş sini uygulamıyor.

• şiddetin ş sini kullanmıyor dediğim olay linklere bakarsanız bizimkiler olması gereken gücü kulllanıyor yalnız provoke edenlere karşı.misal börek ikram eden eylemciye sıkılan tazikli su yanlıştır zaten .polise emri veren yaptırıyor bunu zaten polis şiddete şiddetle cevap verdiği sürece haksız bulmam abi polisi ben bu kadar basit masum insana vuran polis ise polisliği bıraksın zaten.

• Şimdi bunu derken bizde polise şiddet uygulamıyoruz diyebilecekmisiniz ? Videosunu bulamadım ama bağdat cad. taksime yürümek isteyen grup E-5 karayoluna geldğinde poli yolu kapatıyo ve buraya kadarbir şey yapmadık e-5 e giremezsiniz dedi taş atılsaydı ısrar edilseydi ne olacaktı peki ? tanzikli su ve biber gaz var mıdaha ötesi ?

• evet. bacağım mosmor.

• linkde günlerdir polisin yaptıkları anlatılmış. olanı biteni üç beş ağaç diye yorumlayanlardan, meydanlardakileri de çapulcu olarak görenlerden ve polisin eline sağlık gibi laflar edenlerden olsa olsa fanatik tayyiban olur.

• kardeşim senin anlatmaya çalıştığın kişiler ne tayiban nede bişey sadece bu olayın sadece ağaç olmadığını anlayan kişiler başkalarının hep istediği iş savaşı bizde çıkarmaya çalışıyolardı onuda ağaç olayı sayesinde çıkardılar zaten yani olay artık ağaç değil ya da ağaçlar için verilen savaş değil sadece ağaçla başladılar farklı kulvarlara taşıdılar meseleyi ve senin deyiminle tayibanlar (ki alakası bile yok) milletin bukadar kolay oltaya gelmesine sinirli sadece

• sen şuna bak link :)

• az bile hepsini linç etmediklerine dua etsınler

• ne hakla devletın iki kurusluk adamı Turk insanını lınc edıcekmıs? ona bu hakkı sen mı verıyosun bırader? sen kımsın?

• Polis şiddet kullanmıyor diyenler ya kördür ya da görmek istemiyordur.

• Sebepsiz değil her halde. Karşı taraf masum ama polis suçlu.. Bölücü ne kadar çok varmış yahu Türkiye'de!

• yeni polisler insan psikolojisinden anlamayan yaratıkklar haline dönüşmüşler ya da yukarıdan onlara verilen emir böyle bilemiyorum ama insanlıkla alakaları yok. yazık günah. aynısını bdp mitinglerindede yapabilseeler hic bisi demiyecem ama oralarda yapamıyorlar maalesef.

• sokakta olmayan hiç yorum yapmasın ben sokaktayım taksimde durduk yere saldırıyorlar bizde antalyada karşılığını veriyoruz poliste şiddetin dozu arttı

• AKPyi sadece Cahiler destekliyor. Carsaflilar , Sakallilar , Ilk okul terk edenler. Bu ülkenin Alt tabakasi. Herzaman diyerim sen AKPlilerin arasinda birtane zeklai insan bulamazsin.

• bunu dedigin icin bile seninle laf yarışına girilmez bunu da biliyor muydun.
      ön yargı patlaması yaşayan koşan ego.

• Ön yargi degil. gercek.

• polısımızın ellerı dert gormesın ıkı tanede benım ıcın ındırse keske

• Tkp üyesi bir annenin yetistirdigi adamim ama 76 milyonluk TC yi devletin askerine polisine tas atan bu ne oldugu belli olmayan insanlar temsil edemez. Keske orada bir agac kesilmesin diye yürüselerdi,onlarla beraberdim. ama maksatlarini astilar.

• olay basindan beri agactan ibaret degildi zaten.
      en genis kitleye nasil yayabiliriz? nasil bu kadar milleti tarafsizligi kullanarak hukumete düsman edebiliriz? nasil nasil.. en son olay ne? bir olayin icinden cimbizla avm cikarmak ki,eksik ve yalan haber.. olay su. aslen taksim kislasini ismet onunun yikarak gezi parki haline getirmesi olay olmuyorda,o gezi parkini yikip eski haline (osmanli kislasi),daha kullanisli hale getirmek amaciyla 1 avm koymak mi düsmanlik?

• ben yenilikden reformdan yana bir insanim. Devleti hortumlayip ceplerine para atacaklarini sanmiyorum, en azindan bir proje icin para harcaniyor Taksim de. Ama son Alkol düzenlemeleri , alkollü alkolsüz diye milleti ayri ayri restaurantlara oturtmalari, kadinin kürtaj hakkini elinden almalari cok sacma ve tepki veriliyor zaten tekrar gözden gecirilmeli.Bunlar icin yürünmeli, masum polise tas atip sabahlara kadar yormak icin degil.

• bir sey diyeyim mi? bunlarin hicbiri eger bu ülkede belirli yerler dahilinde inancli insanlar icin yemek yeme özgürlügünü eline veriyor. buna ayrim diyemeyiz ki? öyle oturtmak zorundalar,alkollu diye kac restaurant restaurant dolasan insanlar varken. kürtaja hic girmeyecegim. ama agacin degeri neyse bir insanin degeri de en az onun kadar olmali. neyse. nicin yürüdüklerini de ogrenmis olduk böylece. görüsüne saygi duyarim..

• geziparkındakı ınsanlar cadır kurmus,gıtar calıp sarkı soyluyorlar,kıtap okuyorlardı..sabaha karsı 5 te bırden her yerden bıber gazı yagmaya basladı,oturan ınsanların yuzune tazhıklı su sıkmaya basladılar.. yunan askerlerı bıle turk gencıne bu kadar kınle vuramazlar..bunlar baska bır sey turk falan olamaz bunlar.bu videou ızleyen herkes anlar link

• provakasyon diye bir sey duydun mu.

• kıtap okuyup gıtar calmak mı provakasyon?

• Ellerine sağlık polislerimiz tayyipçi değilim ama onların amacı farklı şerefsizler polise ettikleri küfürler taş atmaları karşılıkta alırlar akşamları tabak kaşık vuruyorlar neyin eylemi lan bu? alayı gerizekalı kendi devletlerine zarar veren beyinsiz şerefsizler onlar.

• Bunlar anlatıyor sanırım: link

• Polisler sürekli şiddet uyguluyordu ama bazı arkadaşlarımızı ikna edemiyorduk , yıllardır polis terörü yaşanıyor bu ülkede..

• aynen öyle, yillardir kürtlerin yasadigi bugün kendi halkina yasattiginin yaninda hiçtir..

• ''6 Gündür İstanbul'da Yapılan Zulüm Sadece Fragman, Filmin Tamamı DOĞU da 30 Yıldır Gösterimde...''

Kızlar Ne Diyor 14

• polis uyguluyor.eylemci boş duruyor sanki. onlarda molotof atıyor.

• Kanitla molotof atiklarini.

• Öncekileri Göster
    • Az önce haberlerde gördüm resmen molotof attı polislerin üzerine
      bunlar tam ırıspı çıcığı çıktı rıza baba

• Şu avatarına polis logosu koyarmısın şu olaylar bitene kadar
      :D

• peki o sozde devrimci sosyalist lerin yaptiklari ne siddet degilmi guya cevreyi koruyorlar cevrenin agzina sictilar esnafin ve devletin malina verdikleri zararda cabasi sen gel polisi tahrik et kufrek tas at hareket cek ondan sonra vay efendim polis siddet uyguluyor oh olsun elleri dert gormesin ama olan orada gercek cevrecilere gariban halka oldu yazik bu akpninde chpninde pkkninda kemalistlerunde kokune kibrit suyu

• halka sızan arabozucular kışkırtıyolar ortalığı yakıp yıkıyolar polıslerın panzerını çalıp polıs kovalıyolar polısler kalkıp onlara çıçek mı vercek ? eylem yapmak her mılletın hakkıdır ama çevreye zarar vererek değıl.. polısler haklı sonuna kadar... he onları savununca da akplı oluyoruz değıl mı alakası bıle yok.. bı duşunmek lazım o polıslerınde aılesı var...

• biber gazı tazikli su ve cop

• Bu resimde yok ama şiddet uygulandıgını herkes biliyor

• Bazıları da diyor ki "Eylemciler polise saldırıyor,adamlar haklı şiddet göstermekte." Sanırsın ki hastaneler yaralı polislerle dolup taşıyor.

• bide taşsın istersen ülkenin polisi lan o ! onlar olmasa şuan sahipsiz birüsürü çocuğun olurdu !

• Ülkenin iç güvenliğini sağlamak için polis oluyorlar,yapmayı kendilerinin seçtiği görevleri yaptıkları için alkışlamamız mı gerekiyor -ki yapmayanlar bile var. Gerektiğinde güvenliğimizi sağlamaları şuan bizi yaralayıp belki de öldürme hakkını mı veriyor onlara? Mala ve cana zarar veren insanlara tabii ki müdahale etmeliler ama kafelerde oturup yemek yiyen insanların yemeklerine,durakta bekleyen insanların üzerine biber gazı sıkmalarını açıklayamaz kimse bana.

• Az önce haberlerde izledim, polisler eyleme yakın olan insanları bile nasıl jopluyorlardı. Kızlar nasıl inliyor acıdan. Kanım dondu resmen vahşet bu...

• maalesef evet kullanıyor

• hala uygulamıyor diyenlermi varmış.

• polis iyi dayanıyor suan.. .

• link %99 baban polis. ya da akkoyunsun. lınke bır kez bakan nohut kadar beynı olan hıc kımse o insancıkları savunamaz hıcbır yerde. hepsinin aldıgı her kurus haram olsun.

• Öncekileri Göster
    • bin beter olsun. aranmasın. polise kalkan el kırılsın.!

• aynen bunlara az bile yapıyor
      aslında full plastik mermi kullansa

• bende polis olsam bende öldüreseye kaadar döverdim.Bunlara acımıycan çekcen kenara öldüreseye kadar dövcen

• Yürü be :D

• Öncekileri Göster
    • herşeyi biliyosun da biber gazını biliyo musun peki ya taziki suyu bunu da analttı mı baban

• ben sizin gibi batılı ülkerlerin oyununa gelenlerle konuşup tartışmıycam ne kadar konşsamda anlamıyosunuz.Batılı ülkelerinin kuklası olmuşunuz onlar ülke karışsın istiyor sizde eliniden geleni yapıyosunz

• "masum eylem"i bu hale getirenler utansın. insaf bir kere ya,eylem sadece ağaçlar üstüne kurulmuş olsaydı bunlar olur muydu? ki olayi tam bilmeden ağaçları kullanildi ki en geniş kitleye yayilabilsin. ne bekliyosunuz abi polisten? orda dakikasi dakikasina olmadikca neyin neden yapildigini bilemessin ama orda masum bir eylem kalmadı artık.polise basta hak vermiyordum,ama simdi bu ülkede demokrasi varsa ve sen demokrasiyi elestiriyosan demokratik eylem yapmak zorundasin. besiktasa 10 dk girdim,arabayi parcaliyorlardi abi.

• Orantısız güç uyguluyorlar resmen.

• biri bir laf atmış ortaya orantısız güç diye almış basını gidiyo. orantısız güç diye diye ölüp gitceniz haberiniz yok.

• Bacim birsey sorucam halk tv kablolu kullananlarda var mısadece uydudakilerdemi

Yükleniyor...