Polis şiddet uygulamıyormu diyorsunuz ?

link Polis şiddet uygulamıyormu diyorsunuz ?

En İyi Erkek Görüşü

• uygulamıyor diyen kişi 3 maymunu oynuyordur kesin !

DUYMADIM

GÖRMEDİM -------

BİLMİYORUM

Soran beğendi
    • 10 polisin 1 kadını yerde tekmelemesinde haklılarmı , panzerin yolda geçerken durakta duranlara sebepsiz yere su sıkmasındamı haklılar , insanların kafasına lazer pointer ile nişan alarak gaz bombası atmasındamı haklılar , yerde oturan ve hiç tepki vermeyen bir gruba yarım metreden biber gazı sıkmaktamı haklılar , gözaltına aldıkları ve kolunu sırtına kadar kıvırarak tuttukları çocuğun yüzüne tekme atmaktamı haklılar , eli sopalı sivillerin yerde yatan gence tekmeler savurması haklı sebepleri ?

• polis dediğin devlettir orada ve bu devlet görevlisi kılığındaki şerefsizler (tüm polisleri kastetmiyorum !) haklı olarak eylem yapan kişilere provaketörlerin karışmasını engelleselerdi en başında bu olaylar yaşanmazdı ! Daha dün izmirde gündoğdu meydanında hiçbir polis ortada yokken hiçbir sorun çıkmadı ! provaketörler polisin mevzilendiği yere kadar gidip taşlama başladı. Çembere alıp tutsalardı ya onları !

Polis en başında vatandaşa orantısız güç uygulamasaydı bu durumlar yaşanmazdı..

• Senin gibi körü körüne bağlananlar , kafatasının içindeki beyni kullanmasını bilmeyenler , koyun zihniyetinden bir adım bile ileri gidemeyenler anca ne işleri var orda diyip durur !

Burda bana hakaret etmeye çalışacağına beynini kullanmaya çalışsan senin için daha iyi olur...