Anglosakson tipli yüce bir beyaz olmak istiyorum, öneriniz var mı?

Gizli Üye

Kıllıyım, pis gözüküyorum gözlüklüyüm ve en önemliside esmerim. Bu beni iğrenç kirli ve pis gösteriyor. Etrafda beyaz tenli tatlı kızlar görüyorum, utanıyorum. Ve artık bıktım bundan. İğrenç bir yaratığım bir kekoyum yani. Keşke yaratılmasaydım. Tanrıdan nefret ediyorum. Bazı insanları fakir aşağılık ve çukur yaratıyor bazılarını ise yüce. Kendimi sevemiyorum çünkü aynaya baktığımda tüküresim geliyo. Allaha falanda inanmıyorum. Böyle adeletsiz bir tanrı asla olamaz.

Beyaz tenli yüce anglosakson tipli erkekler ve kadınlar
Anglosakson tipli yüce  bir  beyaz olmak istiyorum, öneriniz var mı?

Arap tipli esmer bana benzeyen kişiler
Anglosakson tipli yüce  bir  beyaz olmak istiyorum, öneriniz var mı?

Çözüm yok, hep kara kalacaksın
Hayır beyazlayabilirsin
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Anglosakson tipli yüce bir beyaz olmak istiyorum, öneriniz var mı?